Główny posiłek na Święto Dziękczynienia jest wspaniały, ale resztki, które nastąpią, to miejsce, w którym pojawia się prawdziwa magia. Są kanapki z indykiem i sosem żurawinowym oraz zupa z indyka. Pozostały placek – jeśli taki istnieje – może zostać zamieniony w koktajl mleczny, jeśli poczujesz się wyjątkowo ryzykowny. Ale co z tłuczonymi ziemniakami? Giada De Laurentiis może mieć coś takiego.

(Źródło zdjęcia: Giada De Laurentiis)

Jeśli nie znasz dobrze smakołyku zeppole, teraz jest czas na poznanie! Ten deser (lub przekąskę, jeśli masz szczęście) to głęboko smażona kulka ciasta. Są trochę jak dziurki od pączków. Czasami są nadziewane serem ricotta, a czasami są po prostu zwijane w cukier cynamonowy.

Zaczekaj, więc co zeppoles mają wspólnego z tłuczonymi ziemniakami? Dowiedzmy Się.

Giada mówi, że możesz wykorzystać resztki tłuczonych ziemniaków, by zrobić tę popularną ucztę. W jej przepisie łączymy ziemniaki z cukrem, masłem, wanilią, jajkami, mąką, sodą i solą. Używając jednocalowej miarki, po prostu weź miksturę i smaż ją, aż stanie się chrupiąca i złocisto-brązowa na zewnątrz. Rolujesz smażone ciasto w jeszcze większej ilości cukru i podajesz je wszystkim z sosem żurawinowym. Bada-bing, jesz jamę z puree ziemniaczanym!

Zanim zdobędziesz wszystkie resztki tłuczonych ziemniaków, aby przygotować ten radosny przepis, koniecznie skontaktuj się z rodziną. Wojny zaczęły się od tego, kto zjadł (lub w tym przypadku) ostatni z tłuczonych ziemniaków!

Bardziej pyszne sposoby na spożycie pozostałości po Święto Dziękczynienia

  • Jak sprawić, by Święto Dziękczynienia pozostało w Lasagne
  • 10 inteligentnych sposobów na wykorzystanie twoich pozostałości po dziękczynieniu
  • Po dziękczynienia Turcja zupa jarzynowa

Jak spożywasz w tym roku resztki dziękczynienia? Daj nam znać w komentarzach!