Na jednym ze swoich najnowszych postów na Instagramie nasza ukochana Ina Garten opublikowała zdjęcie pustego odcinka piasku w East Hampton w stanie Nowy Jork. “Plaża przed Dniem Pamięci”, napisała w podpisie, dodając hashtagi #heaven, #calmbeforethestorm i #fastenyourseatges. (Ta ostatnia sprawiła, że ​​mieliśmy nadzieję, że ma się wspiąć w swoim buggy i zacząć robić pączki na plaży).

Gdybyśmy kiedykolwiek zostali zaproszeni na imprezę z okazji Dnia Pamięci w cudownie skromnym domu w Hamptons, odwiedzalibyśmy emoji z pełnym sercem. Chcemy zobaczyć The Barn, gdzie doskonali swoje przepisy, chcemy poczuć chłodny kamień tarasu pod naszymi stopami, a my chcemy spokojnie wysunąć książkę kucharską po książce kucharskiej z półek w jej bibliotece.

“Wszyscy moi goście uwielbiają siedzieć na kamiennej ścianie przed kolacją, popijając kieliszek wina” – powiedziała Dom Piękny, dodając, że po kolacji często uprażają marshmallows i robią s’mores.

Doszliśmy również do smutnego wniosku, że od jutrzejszego weekendu wakacyjnego nie jest to prawdopodobnie rok, w którym przypadkowo rozlejemy kieliszek czerwonego wina na tapicerkę Iny. Na szczęście wypuściła menu z okazji Dnia Pamięci, które pozwoli nam poczuć się nieco bardziej w East Hampton, nawet gdy czekamy na grill społecznościowy w naszym kompleksie apartamentów i GOOD LOORRRRD DEREK DLACZEGO TAK MASZ TAK DUŻO PALNIKÓW, NAWET WIESZ, ŻE WIELU LUDZI.

Sugeruje, że zaczynamy od odświeżania spritzerów Aperol, podczas gdy my obserwujemy, jak Derek wypuszcza te krążki hokejowe z ketchupem, które właśnie rozgotował. Reszta posiłku to dość klasyczne dania na kolację: burgery z serem pleśniowym, pikantna sałatka z białej kapusty i staroświecka sałatka ziemniaczana. Nasz cookout kończy się lodem truskawkowym rabarbarowym chrupiącym prosto z kartek Barefoot Contessa: How Easy Is That? książka kucharska.

“W przyszłym roku” powiemy sobie w międzyczasie. “W przyszłym roku będziemy w tym buggy na wydmach.”