Na cześć naszych nadchodzących świąt narodowych, oto krótki rzut oka na kilka kuchni, które biorą czerwony, biały i niebieski (ale szczególnie czerwony!) Na nowe wyżyny w domowej kuchni.

Czerwony, biały i niebieski nie musi być kiczowaty; istnieje wiele sposobów, aby te wszystkie amerykańskie kolory były świeże i inspirujące. Szczególnie podoba nam się pierwszy obraz z tej serii; tak ostry i wygodny!

1 Czerwone szafki, backsplash z węgla drzewnego – From Southern Living. To zdjęcie zainspirowało ten post! Czerwone szafki, niebiesko-szary backsplash i czyste otwarte półki. I oczywiście przechowywanie IKEA.

2 Plusk czerwieni – od zachodu słońca. Uwielbiamy tę malusieńką kuchnię San Diego. Dużo światła i energetyzująca czerwona farba.

3 i 4 Charleston chic – From Cottage Living. All-American paleta spełnia przemysłowe szczegóły. Uwielbiam bladoniebieskie w drugim spojrzeniu.

5 Świeżo-retro kuchnia Matta i Blaira – z naszych własnych archiwów, kuchnia w stylu amerykańsko-środkowo-zachodnim, zrobiona oszczędnie z oryginalnymi metalowymi szafkami świeżo pomalowanymi. Jest lśniąco świeży, z właściwym akcentem klasycznego retro lat pięćdziesiątych.

Czy używasz czerwonego, białego i niebieskiego w swojej kuchni??

Związane z: Galeria kuchni: Red Like a Tomato

(Zdjęcia: Ray Kachatorian / Southern Living, Daniel Hennessy / Sunset, J. Savage Gibson / Cottage Living, Faith Durand)