Fani Harry’ego Pottera, jesteście gotowi na totalną farsę? Jestem pewien, że w tym roku ty i twoi możecie ucztować w Wielkiej Sali Hogwartu. Tak, ten sam, który nakręcili w Warner Brother’s Studio w Londynie! Przez trzy wypełnione złotem dni w grudniu, scena będzie ustawiona na wielki Bal Bożonarodzeniowy, w tym “pokryte śniegiem choinki, sople i orkiestra magicznych instrumentów”.

Na 11, 12 i 13 grudnia od godz. 18.00 do północy można jeść, pić i tańczyć na swój sposób w nowym królestwie fandomu (o wiele lepiej niż w domu z własnym kremowym piwem). Oczywiście, będziesz musiał iść w stroju (choć nie jest to wymagane), ale domyślamy się, że wszystkie najlepsze Puchony i Gryfoni będą!

(Źródło: Warner Brothers)

Twoja noc zacznie się od baniek i kanapek, a następnie wycieczki po studiach i epicki obiad pełen wspaniałości. Chcesz wiedzieć, co jest w menu? Cieszę się, że zapytałeś. (Upewnij się też, że przynajmniej przeszłaś jakąś przekąskę, zanim zaczniesz czytać dalej, bo w przeciwnym razie będziesz na krótko napadać na lodówkę).

Dla osób jedzących mięso przygotowano parfait z wątróbką drobiową z jabłkiem, pigwą i prażonym brioché, a następnie pieczony indyk Norfolk faszerowany żurawiną, pistacjami i wieprzowiną podawany z pieczonymi ziemniakami i prażonymi warzywami korzeniowymi z miodem.

Wegetarianie będą zaczynać od sufletu cheddar Wookey Hole i sałatki z buraków, zanim przejdziemy do głównego wydarzenia: pieczonego kabaczka, jęczmienia i kasztanowca Wellington z purée z pasternaku, pieczonych z miodem warzyw korzeniowych, chrupiących pieczonych ziemniaków i bogatego sosu.

Oczywiście jest deser – świąteczny pudding z sosem z brandy, karmelizowaną pomarańczą, czekoladą i bavarois z klementynkami z kremem irlandzkim i pierniczkiem z drobiną borówki – a następnie więcej wycieczek.

(Źródło: Warner Brothers)

Proszę zabrać jak najwięcej selfie z pokoju wspólnego Gryffindoru i kuchni Weasleyów z The Burrow (oczywiście przed ogniem), które będą ubrane w dziewiątki z ozdób choinkowych. Możesz także pogrzebać w prawdziwym Piwie Kremowym i zagłębić się w ulicę Pokątną, a potem wrócić do tańca z czarodziejami i mugolami!

Być może będziesz też potrzebował jeszcze jednego drinka, aby zmyć swoje smutki, aby zabawa i zabawa zakończyła się o północy, a na pewno będziesz musiał wrócić do rzeczywistości.

Zarezerwuj bilet: Bilety będą w sprzedaży w dniu 24 października i będą Cię kosztować 315 $ plus przelot do Hogwartu. Och, głupku mnie, oczywiście po prostu wskocz stary Nimbus! Uzyskaj pełne informacje na temat Warner Brothers UK.