Trzymanie jednego z tych mini-książek kucharskich z małym skrótem to jak przekazanie czegoś wyjątkowego – tajna notatka wydana na zajęciach, taśma miksująca stworzona specjalnie dla ciebie, cienki pamiętnik znaleziony na odwrocie książki sprzedaży garażu. Każda edycja koncentruje się na jednym składniku, od słodkich ziemniaków po maślankę, bez względu na to, który składnik jest najbliższy i najdroższy sercu autora. Następnie, w ciągu 48 stron, otrzymujemy wszystkie powody (i przepisy), dlaczego powinniśmy również kochać ten składnik.

Szybkie fakty

Kto to napisał: Edycje short stack (różni autorzy)

Wydania do daty: Jajka autor: Ian Knauer, Pomidory przez Soa Davies, Truskawki Susan Spungen, Maślanka autor: Angie Mosier, Grys autorstwa Virginii Willis, Słodkie ziemniaki przez Scott Hocker, i brokuły przez Tyler Kord

Inne zalety: Uwielbiam całą koncepcję tych krótkich wersji stosu z wielu powodów, z których nie najmniejszym jest to, że cała książka kucharska może czasami być przytłaczająca. Czterdzieści osiem stron jest łatwych do opanowania. Bite-sized. Tak jakbym mógł stworzyć więcej niż jeden przepis, zanim przejdę do kolejnej błyszczącej, błyszczącej książki kucharskiej!

Te mini-książki kucharskie również wydają się bardziej spokojne i zrelaksowane, co z kolei sprawia, że ​​ja, jako kucharz, czuję się też bardziej dyskretny i zrelaksowany. Masz wrażenie, że są to potrawy, które pisarze żywności robią w domu, gdy nie ma edytora patrzącego na ich ramiona lub publiczność czytelników, aby zrobić wrażenie. To jak rzut oka za zasłoną.

Te krótkie edycje Stack są publikowane regularnie przez cały rok, podobnie jak magazyn literacki. Obecnie jest 7 woluminów, a ósma (wszystko o miodzie, od byłej współpracowniczki Kitchna, Rebekah Peppler!) Wkrótce się skończy. Subskrypcje na 2014 rok są zamknięte, ale nadal możesz kupować pojedyncze wydania po ich ujawnieniu, a także problemy z powrotem. Powrót problemy są również sprzedawane w pakietach, jeśli chcesz uzyskać poprawkę Short Stack za jednym razem.

Znajdź te książki: Edycje short stack

Apartment Therapy Media dokłada wszelkich starań, aby testować i recenzować produkty w sposób uczciwy i przejrzysty. Poglądy wyrażone w niniejszym przeglądzie są osobistymi opiniami recenzenta i ta konkretna recenzja produktu nie była sponsorowana ani opłacana w żaden sposób przez producenta lub pośrednika działającego w jego imieniu. Jednak producent dał nam produkt do testowania i przeglądu.