Szukasz alternatywy dla kompaktowej kuchni IKEA? Dwyer z siedzibą w stanie Illinois współpracuje z klientami komercyjnymi i mieszkalnymi, aby stworzyć niestandardowe kuchnie ze stali i aluminium dla małych pomieszczeń, a także sprzedać kilka opcji dla mini-kuchni typu “wszystko w jednym”..

Ich strona internetowa jest skąpa na zdjęciach, a większość z pokazanych kuchni nie jest dokładnie stylowa, ale ich opcje szafek są dobre, jeśli szukasz prostych okładzin stalowych. Wiele szafek wykonano z przetworzonego aluminium, a wszystkie posiadają certyfikat jakości powietrza wewnętrznego KCMA i GREENGUARD.

Szafki są dostępne w standardowych modułowych rozmiarach, które pomagają obniżyć koszty. Nie podają ceny online; musisz skontaktować się z nimi, aby otrzymać ofertę. Blaty mogą być zamawiane z porcelany lub stali nierdzewnej, a urządzenia są dostępne w kompaktowych modelach podblatowych lub naściennych.

Siedziba Dwyer znajduje się poza Chicago w Michigan City w stanie Indiana, a ich biuro sprzedaży znajduje się w Wood Dale w stanie Illinois. Mają też przedstawicieli, którzy służą na Wschodnim i Zachodnim Wybrzeżu. Wytwarzają kuchnie od 80 lat i są dostawcami z jednym źródłem, co oznacza, że ​​możesz dostać urządzenia, szafki i wszystkie wyposażenie kuchenne z tego samego miejsca.