Mózgi za niesamowicie popularnymi blogami o żywności How Sweet Eats i Two Peas and Their Pod uruchomiły usługę subskrypcji planowania posiłków. Nazywa się Sweet Peas Meals, celem jest skłonienie ludzi do gotowania zrównoważonych i smacznych posiłków bez konieczności spędzania zbyt wiele czasu w kuchni.

“Kiedy po raz pierwszy zaczęliśmy rozmawiać o słodkich grochach, naszym głównym celem było stworzenie czegoś, co uprości codzienne życie każdego dnia” – czytamy na stronie internetowej. “Wykonujemy dla Ciebie całą pracę, aby zaplanować pyszne, przyjazne rodzinie menu tydzień po tygodniu, dając ci czas, aby skupić się na radości i zabawie, jaką powinien mieć czas posiłku”.

Przez cały rok pracowaliśmy nad tajnym projektem i byliśmy absolutnie DYING, żeby ci o tym wszystkim powiedzieć … dzisiaj jest dzień ��������! ⠀⠀ ⠀⠀ Sweet Peas Meals to ��LIVE��! Kliknij link w naszym bio, aby zapisać się na słodki groszek! Jesteśmy bardzo podekscytowani ����! ⠀⠀ ⠀⠀ #sweetpeasmeals ⠀⠀ ⠀⠀ www.sweetpeasmeals.com ⠀⠀

Post udostępniony przez Sweet Peas Meals (@sweetpeasmeals)

Oto, jak to działa: subskrybenci otrzymują listę podstawowych składników, przewodnik po tym, jak robić zakupy w supermarkecie i dostęp do społeczności Facebooka tylko dla członków społeczności Sweet Peas Meals. Następnie otrzymają listę zakupów, sześć przepisów kulinarnych, możliwy do wydrukowania przegląd tygodniowego menu oraz przewodnik przygotowywania posiłków dostarczany do skrzynki odbiorczej w każdy czwartek. Również w cotygodniowym mailu pojawiają się pomysły na śniadania i obiady, które zawierają resztki składników.

Subskrypcja jest idealna dla osób, które chcą gotować, ale nie chcą tworzyć receptur i ryzykują wyborem złego. Jest także doskonały dla tych, którzy są zaznajomieni z kupowaniem zbyt wielu składników, które ostatecznie marnują. W momencie premiery plan subskrypcji nie uwzględnia w szczególności ograniczeń związanych z bezglutenowymi, wegańskimi lub innymi dietami. Ale ponieważ użytkownicy mają kontrolę nad tym, co kupują, mogą wprowadzać modyfikacje w celu zaspokojenia ich potrzeb.

Cena jednego miesiąca kosztuje 15,99 USD, ale możesz otrzymać sześciomiesięczny abonament za 12,99 USD miesięcznie lub roczny abonament za 10,99 USD miesięcznie.

Sprawdź stronę internetową: Posiłki z grochu cukrowego

Czy to jest coś, co chcesz wypróbować? Czy wcześniej zajmowałeś się usługami planowania posiłków? Daj nam znać w komentarzach!