W ciągu ostatnich kilku lat przeszliśmy przez asortyment otwieraczy do puszek. Najpierw było taniej z IKEA, że potrzebujesz wykształcenia uniwersyteckiego, aby dowiedzieć się. Potem kupiono markę ze sklepu z dużymi skrzyniami, w którym pękły uchwyty, a teraz jest nasza obecna opcja, która po prostu jej nie kroi. Dlaczego dobry otwieracz do puszek jest taki trudny do znalezienia?!

Jeśli chodzi o otwieracze do puszek, nie ma uniwersalnych standardów. Podobnie jak wszystko inne w kuchni (może poza drewnianą łyżką), została udoskonalona i wprowadzono różne warianty. Powyższe opcje to na przykład modele Giada De Laurentiis i OXO oraz bezpieczny otwieracz krawędzi firmy Zyliss.

Przy tak wielu różnych modelach do wyboru jest wystarczająco dużo, aby zdecydować, jaki typ chcesz, nie mówiąc już o tym, która marka w tym pomyśle. Czy zakupy otwieracza do puszek nie są podobne do zakupów obuwia. Chociaż niektórzy lubią to, większość ludzi określa je jako piekło. Wszystkie te dobre są zbyt drogie, a w definicji deski są buty sukienka, buty sportowe, buty śniegowe … masz pomysł. Jedyna różnica polega na tym, że przy zakupach butów przynajmniej możesz wypróbować rzeczy, zanim je kupisz!

Dzięki otwieraczom do puszek twój zakup to zawsze strzał w ciemność (poza czytaniem recenzji online). Jak znaleźć odpowiedni? Czy zawsze kończysz się rozczarowaniem? Czy masz takiego, bez którego nie możesz żyć? Podziel się swoimi przemyśleniami w komentarzach poniżej!

Związane z: Ulubione narzędzie kuchenne: podstawowy otwieracz do puszek

(Obrazy: Cel)