Łatwo jest wejść w rutynę do czytania. Zawsze podążam za książkami traktującymi o żywności w pewnym sensie. (Mój chłopak żartuje, że może po prostu pójść w ciągu jednego dnia i znaleźć mnie czytając “prawdziwą książkę.”) To samo dzieje się z blogami: mam swoich ulubionych i często nie błądzących, z braku czasu więcej niż ciekawość. Ale ostatnio badałem letnie sałatki na potrzeby pisania projektów i odkryłem kilka pięknych blogów, których wcześniej nie znałem. Ci ludzie specjalizują się w tworzeniu wspaniałych receptur sałatkowych. Gotowy, by usłyszeć więcej?

Letnie sałatki mogą być zabawne, ponieważ przez większość czasu perfekcyjnie wycinam dojrzały pomidor i zalewa go odrobiną oliwy z oliwek. Albo pokroić główkę sałaty i skropić ją dobrym dressingiem maślanym. Dla bardziej zaangażowanych sałatek, uwielbiam robić dobrą siekaną sałatkę lub zdrową sałatkę taco, ale generalnie zasady prostoty w lecie, gdy produkt jest tak cholernie dobry. A kiedy zasady prostoty, czasem nuda może ustawić się szybciej niż powinna. Jeśli tak też jest w przypadku Ciebie, te pięć blogów jest odpowiedzią na letnie budzenie sałatki:

1. Miłość i cytryny: Jeanine i Jack stoją za tym pięknym blogiem, który co tydzień udaje się kronikować dowcipne sałatki. Od niedawnego Edamame i Corn Succotash po Grillowaną Panzanellę z jajkiem w koszulce, każdy znajdzie coś dla siebie i każdy dzień lub nastrój. Piękne zdjęcia do rozruchu.

2. Moje nowe korzenie: Ten blog to prawdziwa okazja dla osób poszukujących solidnych informacji o wartości odżywczej na temat całej żywności, zbóż i wpływu diety na odżywianie. Stworzona przez Sarah Britton, holistyczną dietetyka, ten blog nie tylko zawiera wspaniałe przepisy (karmelizowany koperek i koziego serowca, ktoś?), Ale wnikliwe i edukacyjne informacje na temat odżywiania i korzyści płynących z różnych produktów spożywczych. Sprawdź to.

3. Naturalnie Ella: Blog Erin Alderson ma następujący slogan: Live Natural, Be Healthy, Eat Delicious. I tak jest. Po latach życia w fast foodzie i oglądaniu rodzinnego kryzysu zdrowotnego, Erin postanowiła zmienić dietę, aby obejmowała więcej pełnowartościowych pokarmów i ziaren. Jej strona kronikuje niektóre z jej przepisów przepięknie, z sałatami, takimi jak Sałatka z Latającego Farra lub ta Sałatka z Ciepłej Musztardy (bez majonezu!). Podpowiedź: sprawdź jej sekcję, Bulk Bins, aby uzyskać świetne informacje na temat gotowania na pełnym ziarnie.

4. Kiełkująca kuchnia: Jeśli nie znasz jeszcze Sprouted Kitchen, jesteś na poczęstunku. Wspaniały duet z jedzeniem i fotografią Sara i Hugh Forte są siłą stojącą za tym wspaniałym blogiem (i wkrótce książką!) Skupiającym się na całej żywności i przystępnych cenach wegetariańskich. Podczas gdy na pewno znajdziesz bardzo zrównoważone podejście do gotowania (z dużą dozą smakołyków, na pewno), zawsze jestem zainspirowany sałatkami Sary. Przeniesie Cię z prostej i bardziej tradycyjnej prostej sałatki z pomidorów Burrata do innowacyjnej sałatki z siekanej zielonej buraków bez mrugnięcia okiem.

5. Dobre rzeczy rosną: Misją Jacqui na jej pięknym blogu jest stworzenie miejsca na “przepisy na całe jedzenie i doświadczenia związane z życiem”. Ona i mąż Scott są właścicielami firmy zajmującej się projektowaniem graficznym na Pacyfiku Północnym Zachodzie, aw wolnych chwilach robią pyszne sałatki (i oczywiście inne potrawy). Niedawna rukola, dziki ryż i morelowa sałatka są na naszym bezpośrednim radarem.

Jakie są twoje ulubione blogi kulinarne na letnie sałatki?

Związane z: Przepis na piknik: Sałatka z brązowego ryżu z jabłkami, orzechami i wiśniami

(Zdj .: Naturally Ella)