Kto nie kocha Costco? Ceny, darmowe próbki, polskie hot dogi, które niedawno usunęli. Nawet te nieporęczne, przewymiarowane wózki sprawiają, że jestem podekscytowany wydawaniem mniejszych pieniędzy! Detalista magazynu to dosłownie marzenie każdego miłośnika jedzenia, a my właśnie odkryliśmy kolejny powód, by pokochać to miejsce: ogromne wanny wszystkiego co przyprawia bajgle.

Ostatnio w Costco pojawiło się mnóstwo modnych przedmiotów, w tym woda z arbuza, organiczne kawałki açai i chrupiące bułeczki kokosowe, ale ten nowy przedmiot wysadza wszystko inne. Internet od paru lat fascynuje się wszystkim przyprawami z bajgli, a gdy Trader Joe wyszedł z własną wersją, wszyscy wspólnie go stracili. Teraz przyprawa została oficjalnie nadana tym, którzy lubią kupować luzem. W końcu!

(Źródło zdjęcia: @sproutedkitchen)

Sara Forte of Sprouted Kitchen niedawno podzieliła się fantastycznym odkryciem z marki Olde Thompson na swoich historiach na Instagramie. “Tak, na koniec potrzebujemy porcji wszystkich przypraw do bułek” – pisze w poście.

Sara znalazła wanny w Capo Beach w Kalifornii. “Moje dzieci, 4 i 2, są wrażliwe na warzywa, a te” posypki “wydają się pomagać w ich sprzedaży” – powiedziała Sara Kitchn. “Używamy również dużo squasha w miesiącach jesiennych i zimowych, a ta przyprawa, trochę cytryn tahini i zielenie to mój szybki lunch na wynos”.

Wszystko przyprawione bułką jest dobre na dobre, wszystko. Posyp magiczną mieszankę na tosty z awokado lub jajka, aby naprawdę ożywić poranek. Lub na obiad rzucić go na piersi z kurczaka, świeże warzywa i pieczone ziemniaki. Szum tego na popcornu też nikomu nie zaszkodzi i doskonale uzupełni twoje upojenie Netflix. To dobrze, że Costco sprzedaje teraz ogromne tuby, ponieważ gdy zaczniesz używać przyprawy na wszystko, nie będziesz mógł przestać.

Nie wszystkie te same produkty są sprzedawane w koszach drogowych w całym kraju, więc przyprawa może nie być dostępna na twoim rynku. Jeśli nie, zawsze możesz zrobić DIY.

Zdobądź przepis: Jak zrobić wszystko przyprawy Bagel

Widziałeś to w Costco?