Najpierw nie było ręcznych pomp mydlanych z czujnikiem. Teraz to bezdotykowy, bezduszny dozownik ręczników papierowych. Projektanci twierdzą, że ten projekt pomaga zaoszczędzić wiele ręczników papierowych na dłuższą metę – spójrz i zobacz, jak to działa.

Ten podajnik ręczników papierowych działa podobnie jak dozownik w publicznej toalecie: przesuwasz dłoń z przodu, a ręcznik papierowy sam się wyrzuca. Różnica polega na tym, że możesz kontrolować długość ręcznika papierowego: Jeśli szybko zdejmiesz rękę, dostaniesz tylko krótki ręcznik. Machnij ręką przed drugą stroną dozownika, a papierowy ręcznik jest dla ciebie czysty i zgrabny. (Bierze się to za zwykły papierowy ręcznik).

Co sądzisz o tym gadżecie? Jest to dla nas trochę trudne, ponieważ ma dość cenę (od 139,95 do 159,95 USD). Projektanci twierdzą, że szybko się opłaca, jeśli chodzi o efektywniejsze wykorzystanie ręczników papierowych. Do tego podoba nam się aspekt sanitarny; szukanie ręcznika papierowego lub kranu, gdy są pokryte grubymi, pokrytymi żywnością dłońmi zawsze wydaje się trochę obrzydliwe.

Czy któryś z tych czynników pokonuje gadżet-y-tego tego dystrybutora? Czy ktoś to wypróbował?

Więcej informacji: Dozownik do ręczników papierowych CLEANCut Touchless

Związane z: Dlaczego bycie “papierowym ręcznikiem za darmo” jest przereklamowane

(Zdjęcie: CLEANCut)