Dlaczego nie? Jest to dyskusyjne, ale nie jesteśmy pewni, czy jest lepsza kanapka do zjedzenia, gdy pomidory są na szczycie (może to). BLT nie wymagają wiele wysiłku i można je dostosować za pomocą różnych dodatków, takich jak jajko lub awokado, aby zachować zainteresowanie gości..

Jedyny prawdziwy prep, który musisz zrobić na kolację (minus to, co planujesz po bokach) to gotować bekon. Następnie pokroić pomidory, posiekać na majonezie i zbudować kanapkę.

Uważamy, że BLT to jedna z tych potraw, które wszyscy chętnie widzą – na przykład makaron z serem lub pieczony kurczak. Możesz kupić (lub zrobić) wspaniały biały lub chleb na zakwasie, popić się drogim, grubo pokrojonym bekonem, a następnie zdobyć najlepsze pomidory, które możesz znaleźć na rynku.

Inne sposoby na ich wywiercenie:
-Dodaj plasterki jajka na twardo (które możesz zrobić z wyprzedzeniem), jak w boczku, jajku i kanapkach z pomidorami, od Smakosz, na zdjęciu powyżej.
-Dodaj awokado, podobne do Spanglish Sandwich.
-Zrób majonez bazyliowy.
-Jeśli masz kogoś, kto jest nieufny wobec majonezu, proponuj mżące kanapki z odrobiną domowej roboty balsamicznego sosem winegret.

Planujemy jutro wieczorem służyć BLT przyjaciołom z kupą kukurydzy na kolbie i sałatką z ogórków i czerwonej cebuli. Co myślisz?

Związane z: Blogowanie w Denver Post: The Ultimate Colorado BLT

(Zdj .: John Kernick for Gourmet)