Liczba destylarni rzemieślniczych wzrosła ponad dziesięciokrotnie od 2000 r., Ale nie wiadomo, patrząc na półki większości sklepów monopolowych, które są zdominowane przez marki korporacyjne. Dzięki obrotowej ofercie małych napojów spirytusowych, które można kupić w Internecie, Caskers jest nową witryną, która chce zmienić sposób picia, bez względu na to, gdzie mieszkasz..

Caskers przypomina trochę inne witryny z ofertami sprzedaży i kuratorami, takie jak Gilt Taste, ale dla alkoholi, oferując wybór produktów, z których każdy jest dostępny w sprzedaży przez ograniczony czas. Duchy są niezwykłe – niczym dżin stanu Waszyngton z suszonych jabłek i chmielu Fuji – i często nagradzane.

A jeśli masz ochotę posmakować przed zakupem, niedługo pojawią się Caskers Tastings, które każdego miesiąca dostarczą członkom 3 do 5 butelek alkoholi..

Caskers jest obecnie dostępny tylko na zaproszenie. Pamiętaj też, że obowiązują przepisy państwowe dotyczące wysyłki alkoholu, więc przed złożeniem zamówienia szukaj ograniczeń dotyczących informacji o produkcie.

Sprawdź to: Caskers

Czy masz dostęp do duchów rzemieślniczych, gdzie mieszkasz? Czy masz jakieś ulubione marki??

Związane z: Gdzie można kupić artykuły spożywcze i produkty specjalne w Internecie: 9 świetnych targowisk

(Zdjęcia: Caskers)