Czasami bezpłatne śniadanie w hotelu obejmuje niewiele więcej niż tacę z nieświeżymi babeczkami i stosem smutnych mini pudełek śniadaniowych. Ale wydaje się, że wiele sieci upowszechnia swoje gry śniadaniowe, oferując wszelkiego rodzaju gadżety warte wstania z łóżka. Oto spojrzenie na trzy najwyższej klasy (bezpłatne!) Spready śniadaniowe dostępne w całym kraju.

(Image credit: Embassy Suites by Hilton)

1. Embassy Suites by Hilton

Wszyscy goście hotelowi mogą skorzystać z bezpłatnych opcji śniadaniowych gotowych na zamówienie, które rzecznik nazywa “przystępnym, ekskluzywnym doświadczeniem”. Wśród najbardziej popularnych opcji: grecki jogurt i bar z dodatkami i stacja omlet. Menu różnią się w zależności od lokalizacji, ale oferta często obejmuje owoce, płatki owsiane, bekon, ciastka i wiele innych.

2. Hyatt Place

Bezpłatna a.m. Kitchen Skillet jest dokładnie tym, na co wygląda: mnóstwo ofert śniadaniowych, w tym kilka przedmiotów na patelni (kiełbaski, tosty francuskie, jajka i więcej). Goście mogą również zwykle znaleźć specjalne kanapki, takie jak kanapka z podpisami Hyatt Place z jajkami, boczkiem wędzonym jabłkiem i goudą na bułce ziemniaczanej.

3. Residence Inn by Marriott

Menu śniadaniowe w hotelach Residence Inn zmienia się przez cały tydzień, więc długoterminowi podróżujący służbowo nie muszą codziennie jeść tego samego. Opcje obejmują zwykłe (jak płatki, jajka i jogurt) plus batonik (z fajnymi dodatkami), burrito na śniadanie, kanapki i więcej.

Czy masz lepsze niż zwykle bezpłatne śniadanie w sieci hotelowej? Powiedz nam o tym w komentarzach!