Znajomy poinformował nas niedawno, że babeczki są w słoiku gorące rzeczy właśnie teraz. Widziano ich na The Today Show i in O Magazine. Naprawdę, powiedzieliśmy. Nawet nie widzieliśmy tych rzeczy. Czym oni są? Okazało się, że babeczki w słoiku są jak niedozwolone dziecko ciasteczek do pieczenia i te melanżowe mieszanki ciasta wszechobecne w świątecznych podarunkach. Wypróbowałeś jedną z tych mashed słodycze z ciasta i lukier?

Początkowo zakładaliśmy, że “babeczki w słoiku” oznaczają małe upieczone ciastka w słoikach, takie jak te słodkie. Ale babeczki w słoiku mijają to. Niektóre nie są nawet pieczone w słoiku; są zrobione z przepołowionej babeczki lub rozdrobnionego ciasta, ułożonego w słoik z bitą śmietaną lukier. Po założeniu pokrywy, wysoka zawartość cukru w ​​tych smakołykach oznacza, że ​​mogą one trwać ponad tydzień lub zostać zamrożone.

Nie jesteśmy do końca pewni, kto pierwszy wpadł na ten pomysł, ale są oni dużymi sprzedawcami w piekarniach wysyłkowych. Ten, który otrzymał największą prasę, to Bangerang Bake Shop, Today Show:

• Bangerang Bake Shop – ich babeczki są przedstawione powyżej.

Są także rozwijającym się przemysłem chałupowym dla piekarzy Etsy; cupcake na górze postu pochodzi od tego sprzedawcy Etsy:

• Nummy Crummies

Co o tym myślisz? Uroczy? Przesadny? Zmęczony babeczkami? Wiemy, że wielu z was było gotowych wiele lat temu, aby babka się skończyła, ale mamy całkiem niezły autorytet, że babeczki nie znikną w najbliższym czasie. Czy ciastko w słoju sprawia, że ​​są bardziej smaczne czy mniej? I czy chcesz spróbować samemu??

Przepisy na ciastko od The Kitchn

Powyżej, od lewej do prawej:
• Babeczki czekoladowe (bezglutenowe wegańskie!) I lukier kokosowy
• Airy Angel Food Cupcakes z naturalnie różowym lukrem
• Vegan Chocolate Ginger Orange Cupcakes

Związane z: Sweet Food Art: Anatomia babeczki

(Zdjęcia: Nummy Crummies; Bangerang Bake Shop)