Wszyscy podnieście swoje kubki do kawy “Be the Leslie Knope of What Does You Do” dla poetyckiej, szlachetnej syreny Amy Poehler. Netflix właśnie ogłosił, że w tym roku przyniesie jej świetny blask – plus jej najlepsi przyjaciele i dużo wina – do Netflix z nowym filmem o nazwie Kraj wina.

I w prawdziwie leslie knope, Amy Poehler wykonuje wszystkie prace na tym planie. Będzie reżyserować i produkować film, a także gwiazdy. Dobrze, że ma Mayę Rudolph, Tinę Fey, Rachel Dratch i Ana Gasteyer, która pomaga.

Film będzie debiutem reżyserskim Amy Poehler, a ona ogłosiła “Twój nowy ulubiony film” w najlepszy możliwy sposób: Z teledyskiem całego obsady siedzącej wokół śpiewu, “Forever and Ever Amen” w czymś, co wygląda na najlepsze sleepover w historia.

Według The Hollywood Reporter, Kraj wina będzie o dużej grupie długoletnich przyjaciół, którzy razem z Napą świętują 50 urodziny. Brzmi już przezabawnie, a scenariusz mija Parki i rekreacja i Saturday Night Live pisarka Emily Spivey, która jest skarbem.

Jedynym sposobem, aby uczcić te nowości filmowe, jest animowany GIF, a internet przygotował je do tego. (Na szczęście Amy Poehler pomaga światu wyrażać emocje poprzez animowane GIF od 2003 roku.)

Netflix naprawdę pracuje w nadgodzinach, aby ostatnio zdobyć moje dobre uczucia. Nie tylko jest to nowy konkurs kulinarny, Nailed It, całkowicie cudowne – naprawdę, sprawdź to, to jest jak skrzyżowanie The Great British Bake Off i Pijana historia – ale teraz przynoszą nam Amy Poehler i Avengers of Comedy w filmie o kraju wina, i nie mogłem być bardziej podekscytowany.

Co sądzisz o nowym filmie Amy Poehler??