Minął nieco ponad rok odkąd Amazon ogłosił, że kupi Whole Foods, a fuzja zaczyna przynosić wiele nowych korzyści dla członków Amazon Prime, którzy są również kupującymi Whole Foods. Teraz, począwszy od Środa w tym tygodniu, Członkowie Amazon Prime w całym kraju będą mogli uzyskać specjalne rabaty i dodatkowe 10 procent od sprzedaży w sklepach Whole Foods i Whole Foods 365.

Przekształcenie członków Amazon Prime w kupujących Whole Foods i kupujących Whole Foods w członków Amazon Prime wydaje się być głównym celem takiego programu rabatowego i wydaje się, że działa. Amazon pierwszy raz zaczął udzielać członkom Prime wszystkich rabatów Whole Foods sześć tygodni temu, ale było to tylko w wybranej liczbie sklepów na Florydzie. Firma dodaje do programu coraz więcej sklepów, a teraz, w środę, 27 czerwca, premie promocyjne będą w końcu dostępne w całym kraju.

“Opinie klientów były w przeważającej mierze pozytywne – w rzeczywistości, członkowie Prime przyjęli tę korzyść w jednym z najszybszych stawek, jakie widzieliśmy” – powiedział Cem Sibay, wiceprezes Amazon Prime.

Oznacza to, że członkowie Amazon Prime uzyskają dostęp do specjalnych ofert “Prime member” w sklepach Whole Foods, a dodatkowo otrzymają dodatkowe 10% zniżki na przedmioty z żółtymi tagami sprzedażowymi. (Ale nie alkohol.)

Specjalne rabaty zmieniają się co tydzień, ale obecnie obejmują one:

  • Dziecko z powrotem żeberka wieprzowe, oceniane dobrostanu zwierząt i bez antybiotyków, 4,99 USD / funt (zaoszczędzić 5 USD / funt)
  • Sockeye łosoś, dziko złowiony certyfikat Marine Stewardship Council, 13,99 USD / funt (zaoszczędzić 6 USD / funt)
  • Organiczne czereśnie czerwone, 3,99 USD / funt (zaoszczędzić 2 USD / funt)
  • Organiczne brzoskwinie żółte, 1,99 USD / funt (zaoszczędzić 2 USD / funt)
  • Lody Mochi, w tym smaki, takie jak czekolada, solony karmel i zielona herbata, samoobsługowe, 5/5 USD
  • Wszystkie artykuły luzem, w tym ulubione, takie jak orzechy, granola, suszone owoce i setki innych, 25% zniżki
  • Organic Honest Lemonade, 32 uncje, 2/3 USD

Aby uzyskać zniżki, członkowie Prime będą musieli sprawdzić w aplikacji Whole Foods lub podać numer telefonu powiązany z ich kontem Amazon Prime przy kasie.