Boisz się bezpieczeństwa żywności? Nie bądź. Oto Twój ostateczny przewodnik po bezpieczeństwie żywności w kuchni

(Źródło zdjęcia: Jessica Goldman Foung)

Istnieją ogólne zasady bezpieczeństwa żywności, które, jak twierdzę, są znane większości ludzi: Często myj ręce, nie mieszaj surowego mięsa / ryby z surowymi warzywami, uważaj, aby utrzymywać żywność we właściwej temperaturze przez odpowiedni czas . Zasady takie jak te utrzymują nas w zdrowiu, a nasza żywność jest bezpieczna, ale jak daleko sięga? Czy Twoje obawy dotyczące bezpieczeństwa żywności uniemożliwiają spożywanie całych kategorii żywności?

Jest tak z pewnością w przypadku Williama Marlera, eksperta ds. Bezpieczeństwa żywności z ponad 20-letnim doświadczeniem na jego nazwisko. Na swojej liście opisuje sześć pokarmów, których nigdy nie będzie jadł, i dostarcza hojnych wyjaśnień, dlaczego inni mogą również rozważyć pozostawienie ich z diety..

Co sądzisz o jego liście? Osobiście wygoda zmytych sałat to jeden z niewielu powodów, dla których udało mi się zjeść sałatkę. I weekend bez jajek żółtka na szczycie tosty? Nie mogę tego pojąć. Mimo to lista Marlera stanowi zdecydowanie pożywienie!

Czytaj więcej: 6 Żywność, które jeden ekspert zatrucia pokarmowego nigdy nie będzie jadł od Foodbeast