(Image credit: Anjali Prasertong)

Kluczem do dobrego lotu, z mojego doświadczenia, jest posiadanie przekąsek pod ręką, więc zawsze jesteś gotów sam siebie nakarmić. (Podróż samolotem nie jest moją ulubioną rzeczą na świecie, ale lubię ją jeszcze mniej, kiedy jestem głodna i zepsuta!). Poprosiłem moich kolegów redaktorów Kitchn, by podzielili się tym, co lubią przynosić do samolotu, i oto co oni powiedziany.

(Źródło zdjęcia: Faith Durand)

1. Klementynki

“Lubię klementynki, obrane i pakowane w lekki plastikowy pojemnik”, mówi Faith. “Są soczyste i orzeźwiające, a zapach nie powinien nikomu przeszkadzać.”

2. Cheddar, krakersy i plasterki jabłek

To moja ulubiona przekąska, chociaż wielu z nas uznało jabłko za naszą ulubioną przekąskę. Uwielbiam ser i krakersy, a chociaż podróż samolotem nie jest czasem, by wydzielać śmierdzący błękit, znajduję plasterki sera cheddar z kilkoma pełnoziarnistymi krakersami i plasterkami jabłek, aby były smaczne, sycące i nieszkodliwe dla sąsiadów.

Mój sekret na spokojny nocny lot: herbata imbirowa w locie

(Źródło zdjęcia: Faith Durand)

3. Zadatki na herbatę imbirową

Wiara już o tym pisała i od tego czasu niektórzy z nas przyjęli ten nawyk. Zasadniczo wypełniamy nasz termos wszystkimi zadaniami dla pikantnej herbaty imbirowej – gałki z imbirem, plasterkami cytryny i miodem – bez gorącej wody, abyśmy mogli przejść przez bezpieczeństwo. Raz w samolocie pytamy stewardesa o gotującą się wodę, a potem napar studzimy, aż stanie się przyjemny i ostry. Świetny napój kojący, zarówno dla nerwów, jak i żołądka.

Recenzja: Migdały Blue Diamond Dark Chocolate

(Źródło zdjęcia: Stephanie Barlow)

4. Dobre czekoladowe migdały

“Ostatnio uwielbiałem przynosić ze sobą dobre czekoladowe migdały” – mówi Christine. “To trochę luksusowa uczta, ale za każdym razem zaspokoją pragnienie czegoś słodkiego lub pikantnego, tylko kilka z nich wystarczy jako przekąska i łatwo je spakować i nosić”.

My Favorite Early Morning Travel Snack: Avocado Toast

(Źródło zdjęcia: Emma Christensen)

5. Kanapka z awokado

“Prawie zawsze pakuję kanapkę z avocado” do zjedzenia w samolocie “, mówi Emma. “Wznoszę grzankę przed pójściem i łączę ją z dekadenną ilością awokado i solą, która jest tak dobra i satysfakcjonująca podczas lotu po napojach”.

Jakie są twoje ulubione przekąski na podróż samolotem?

Więcej pomysłów na przekąskę podróżną od The Kitchn

  • 15 najlepszych przekąsek na plecaki na wycieczki i przejażdżki samolotem
  • 15 Domowe posiłki, które możesz nosić na pokładzie samolotu
  • 5 najlepszych przekąsek owocowych i warzywnych w podróży
  • Latanie z dziećmi: jakie przekąski można spakować na samolot