Nikt nie rozumie kaca lepiej niż ci, którzy spędzają życie zawodowe w nieskończonej ilości alkoholu. Chociaż prawdopodobnie jesteś świadomy ogólnych środków przeciw kacowi – Krwawa Mary; Gatorade; kanapka z bekonem, jajkiem i serem – co mogą nam powiedzieć eksperci? Ich sugestie odchodzą od zwykłej wody kokosowej i burrito na śniadanie.

Szanse są dobre, że nie słyszałeś o tych tradycyjnych lekarstwach dominikańskich lub o żołądkowej sile Fernet Branca, więc tutaj jest pięć profesjonalnych pijących o tym, jak zdrowieją od nocy, która sprawiła, że ​​poczuli się okropnie następnego dnia..

Jak zrobić Pho: Najlepsza metoda dla większości domowych kucharzy

(Image credit: Lauren Volo)

1. Warren Bayani, Bartender, Chao Chao

Pho! Moi przyjaciele i ja zawsze idziemy i złapię dużą miskę pho następnego dnia po długiej nocy picia. Gorący i pikantny bulion, makaron ryżowy, świeże zioła i mięso! Sześćdziesiąt procent czasu, działa cały czas (cytat z Anchorman). ”

Frozen Banana, Peanut Butter & Chocolate Chip Milkshake

(Źródło zdjęcia: Faith Durand)

2. Taylor Rae, Bartender, Extra Fancy

“Woda, zawsze – to oczywiste, ja też uważam, że najlepszą rzeczą do zrobienia jest zamówienie koktajlu mlecznego i kanapki, a następnie wzięcie ciepłego prysznica, pozostawiając wystarczająco dużo czasu, aby owinąć się ręcznikiem, aby odpowiedzieć na drzwi dla zamówienia na żywność. ”

(Źródło zdjęcia: Faith Durand)

3. Logan Ronkainen, właściciel, dziurkacz i ciasto

“Brosé: wino musujące i świeży sok z grejpfrutów lub różowego grejpfruta to w zasadzie grejpfrutowa mimoza, ale sok musi być świeżym sokiem lub trzeźwym i cierpieć. Jest to niski alkohol, niezbyt słodki i ma witaminy, które mnie zmuszają dobrze się czuję. ”

The Corpse Reviver # 2

(Źródło zdjęcia: Faith Durand)

4. Olivia Hu, Barman, Wschód / zachód słońca

“Robię wariacje z napojami Corpse Reviver z Fernet, podobnie jak w Boulevardier, Fernet działa jako składnik łagodzący żołądek, a żółty Chartreuse nadaje ziołowy charakter profilowi ​​smakowemu i oczywiście żyta whisky. to główny aspekt “włosa psa”, który jest klasyczny w serii zwłok zmarłych. ”

(Źródło zdjęcia: VinePair)

5. Jairo Taveras, Bartender, The Honeywell

“Moje ulubione lekarstwo na kaca jest lekarstwem, które moja matka przywróciła mi do życia, kiedy pojechaliśmy na wakacje w moim wczesnym dwudziestoleciu na Dominikanę, kiedy oficjalnie zapoznałem się z naszą rodzimą libacją zwaną mamajuana, która działała jak urok – w ciągu pół godziny byłem Zapytałem ją o tę miksturę, a ona po prostu powiedziała, że ​​jej matka przekazała ją jej, gdy mój dziadek miał ich o wiele za dużo.

Jaki jest twój najlepszy lek na kaca? Daj nam znać w komentarzach.