(Źródło zdjęcia: The Kitchn)

“Jest to pora imprez biurowych i świątecznych przyjęć, gdzie dawanie trochę czegoś swojemu współpracownikowi lub przyjacielowi z przyjaciółką-z-najdłuższym jest dobrym sposobem na powiedzenie, hej, dzięki za bycie świetnym. Począwszy od zestawu łyżeczek ze złotym połyskiem po wędzoną sól morską i fantazyjne mydło, oto 10 z naszych ulubionych znalezisk, gdy szukasz tego małego, ale wyjątkowego prezentu.

  • 1 Maldon wędzone płatki soli morskiej, 6,99 USD od The Spice House: wspaniała sól do wykończenia wszędzie tam, gdzie potrzebny jest nieco dymny smak. Również niesamowity na wierzchu karmelków!
  • 2 Mariage Frères Esprit de Noel w Muślinowych torbach, 24 USD z Market Hall Foods: Uwielbiamy tę świąteczną herbatę z wanilii, pomarańczowej skórki i świątecznych przypraw, a małe muślinowe torebki, które są w niej dostępne, również są modne!
  • 3 Mydło słonowodne, 10 USD od Saipua: wodorosty nori, rozgnieciona sól morska, rozmaryn i paczula sprawiają, że to mydło w Saipua jest jednym z drobnych luksusów życia.
  • 4 Handmade Chalkboard Condiment Jar, 10 dolarów z płótna: ten uroczy 3-calowy słoik może być używany do dowolnego miejsca w domu. I pochodzi z kredą do etykietowania!
  • 5 Zestaw porcelanowych łyżeczek ze złotym światełkiem, 20 dolarów od Leifa: te łyżeczki glamour są zbyt piękne, aby można je było przechowywać w szufladzie, więc dobrze jest je powiesić!
  • 6 Sagaform Story Oven Mitt, 14,95 USD od Burke Decor: Idealna mieszanka fantazji i funkcji oraz trafny dodatek do wszystkich świątecznych wypieków.
  • 7 2014 Kalendarz ziół i przypraw, 16 USD z Rifle Paper Co: Dwanaście pięknych ilustracji w tym kalendarzu 6×9 sprawiają, że prezent będzie używany przez cały rok.
  • 8 Miska z Drewna Sól, 6 USD od Canoe: Proste, piękne, praktyczne.
  • 9 Dżem truskawkowy i różany, 12 USD od Sqirl: miękki, elegancki dżem, który można zjeść na grzance rano po przyjęciu.
  • 10 Łoś Trivets, 11,95 $ dla dwojga z Burke Decor: Trivety są stosunkowo nieciekawe … chyba że są zrobione z filcu łosia! Nie możesz pomóc, ale się uśmiechnij.

(Źródło zdjęcia: The Kitchn)

W tym roku The Kitchn i Terapia Apartamentów nie tylko dzielą się świetnymi pomysłami w naszych przewodnikach podarunkowych, rozdajemy 1000 dolarów, aby pomóc jednemu szczęśliwemu czytelnikowi kup prezenty dla swoich przyjaciół i rodziny! W piątek 13 grudnia każdego dnia będziemy publikować nowe poradniki podarunkowe na obu stronach, zbierając wpisy w loteriach. (Szczegółowe informacje można znaleźć w Oficjalnych przepisach, proszę o jeden wpis na jednego czytelnika.) Wpisz poniżej abyśmy mogli otrzymać od nas dodatkową pomoc w tym sezonie świątecznym – chcemy, aby była ona najlepsza i najjaśniejsza!

I nie skończyliśmy. Począwszy od poniedziałku, 16 grudnia, redaktorzy The Kitchn i Apartment Therapy ustawili w kolejce dziesięć absolutnie niewiarygodnych przedmiotów (naprawdę, nie uwierzycie, jak wspaniale są!) Za naszą wielką, wydmuchiwaną tygodniową Wakacyjną Prezentację 2013. Aby zostać powiadomionym na kiedy i jak wziąć udział, aby wygrać te wyjątkowe prezenty, zapisz się dzisiaj na nasz email z nagrodami, a nie przegapisz ani jednego.

Wesołych Świąt!

Przepraszamy, JavaScript jest wymagany do wprowadzenia tej gratisowej oferty.