(Image credit: Damn Delicious)

Jeśli masz ochotę na kiepską, charłacką dobroć, trafiłeś we właściwe miejsce. Ta łatwa rotini z kurczakiem gotuje się w jednym garnku i podawane z chrupiącym bekonem na wierzchu. Tak, będziesz chciał zrobić to dziś wieczorem.

Ponieważ wszystko jest zrobione na tej samej patelni, musisz przygotować strategiczne gotowanie, zaczynając od krojenia bekonu na patelni. Po odłożeniu chrupiącego bekonu na bok, możesz dodać trochę czosnku do tego niebiańskiego bekonu przed dodaniem bulionu z kurczaka, mleka, pokrojonego w kostkę kurczaka (autor sugeruje rożen, ale jeśli masz trochę gotowanej piersi z kurczaka do wykorzystania, to jest to idealne miejsce na zrobienie tego), suchy makaron, opakowanie przyprawy do rancza oraz sól i pieprz.

Przyniesiesz wszystko do wrzenia i będziesz gotował, aż makaron będzie idealnie al dente. A jeśli ten kremowy sos nie wystarcza, wtedy nałóż całą patelnię z serem cheddar i pozwól jej się roztopić, a następnie posyp ją na bekonie i świeżą pietruszkę.

Przynieś całą patelnię do stołu i pozwól wszystkim ooh i aah, jak wydobywasz porcje na talerze. Podawać z prostą zieloną sałatą i kolacja jest gotowa!

Zdobądź przepis: Makaron z kurczakiem w jednym garnku od Damn Delicious