Chociaż większość ludzi kojarzy Lato z kempingiem Spring ma tyle samo entuzjastów outdooru. Jeśli przygotowujesz się do przebrania na wędrówkę lub po prostu na noc z dala od domu, ten prosty zestaw przyprawowy może dostarczyć dużych smaków, gdy jesteś w drodze – za jedyne 1 $!

W sklepie “Dollar Store Crafts” byli zajęci budowaniem swoich ulubionych soli na sezon. Heather Mann podarowała te zestawy jako prezenty dla mężczyzn w swojej rodzinie podczas wakacji i napełniła je różnymi solami i przyprawami, dając każdemu szansę rozkoszowania się każdym posiłkiem, jaki spożywają, tak jak im się podoba..

Zestaw składa się z codziennego pojemnika na pigułki, który znajduje się w jej sklepie z dolarami i wypełniony przyprawami z domu. Jest idealny do biwakowania i zapewnia dodatkową ochronę, której nie oferują torby z zamkiem błyskawicznym, ponieważ mogą łatwo przebić.

Chociaż prawdopodobnie nie jest to odpowiednie, aby wydobyć zestaw tego rodzaju, kiedy zostaniesz zaproszony na teściowie na kolację, mała wersja wielkości torebki może się przydać podczas złej restauracji (dziękuję współpracownikom, którzy zawsze wydają się aby mieć najgorszy smak w jedzeniu) lub podczas podróży, aby uratować się od jedzenia w hotelu! Sprawdź więcej w Dollar Store Crafts.

Związane z: Szybkie wakacje Wskazówka: Pack Spice Blends

(Zdjęcie: Dollar Store Crafts)