Smażona, karmelizowana, cynamonowo-cukrowa dobroć, którą jest churro, tak łatwo się opada. Naprawdę, czego nie lubić? Nawet przyjemność z klejenia palcami słodkiej i pikantnej powłoki jest przyjemna. Toss Chex Mix with sos karmelowy i mnóstwo cukier cynamonowy i będziesz miał doświadczenie równie satysfakcjonujące i smaczne.

(Image credit: Lauren Volo)

Po pierwsze, dokonaj (lub kup) swój miks Chex

Będziesz potrzebował dużej partii podstawowego Chex Mix na rękę, zanim będziesz mógł go rozruszać. Na szczęście ubicie niektórych nie może być łatwiejsze, szczególnie gdy opierasz się na powolnej kuchence. Po prostu połącz Chex, precle, chipsy bajgla i krakersy z roztopionym masłem i przyprawami. Niech mikstura gotuje się nisko w wolnym naczyniu przez kilka godzin, aż będzie sucha i prażona, a otrzymasz klasyczny Chex Mix.

Choć trudno jest pokonać domowej roboty Chex Mix, nie wahaj się sięgnąć po kupione w sklepie rzeczy w szczyptę. W rzeczywistości, dodanie kilku składników do torby Chex Mix jest najłatwiejszym sposobem, aby jej smak był tak bliższy wersji od zera.

Zdobądź przepis: Jak zrobić Slow-Cooker Chex Mix

Zrób Churro Chex Mix

1. Z domowej roboty: Postępuj zgodnie z receptą na powolne gotowanie Chex Mix, ale pomiń sos Worcestershire, przyprawioną sól, proszek czosnkowy i proszek cebulowy i zastąp je 2 łyżkami stopionego sosu karmelowego, 1 łyżeczką koszernej soli i 1 łyżką cynamonu. Możesz również zastąpić chipsy bajgla i krakersy ciastem maślanym lub kawałkami krakersa graham.

2. Z zakupionego sklepu: Zacznij od torby Sweet & Salty Popped Chex Mix. Wrzucić z mżem roztopionego masła i łyżką cukru cynamonowego. Ułóż ją w pojedynczą warstwę na blasze do pieczenia i piecz w temperaturze 300 ° F przez około 15 minut, aż masło się wchłonie i mieszanka jest sucha.

Aktualizacje Chex Mix

The Beloved Party Mix jest klasycznym nie bez powodu, ale to nie znaczy, że nie da się go rozgrzać. W rzeczywistości jest to puste pole do atrakcyjnych dodatków i miksów. Ta seria pokaże Ci, jak łatwo zrobić Chex Mix – czy to w domu, czy w sklepie – wszystko, co chcesz.