(Image credit: Eat.Drink.Love)

Kitchn’s Pyszne linki w kolumnach podkreślamy przepisy, którymi cieszymy się z blogerów, których kochamy. Śledź każdy dzień tygodnia, gdy zamieszczamy nasze ulubione.

Przyznajemy: jesteśmy wielkimi fanami ukąszeń jajecznych jaj w Starbucks. Oni są więc puszysty, zapakowany w białko i naprawdę dobra alternatywa dla posiadania zasadniczo dużej płyty ciasta na śniadanie.

Co jeśli chcesz je wypróbować, ale nie chcesz wydawać dużych pieniędzy w Starbucks każdego dnia, nie mieszkasz w pobliżu Costco za ich tańszą wersję i nie masz urządzenia sous vide? Mamy dobrą wiadomość: możesz zrobić podobną wersję tych ugryzień za pomocą Instant Pot.

Aby zrobić tę wersję z Eat.Drink.Love, będziesz potrzebować pięciu jaj, twarogu, twarogu lub greckiego jogurtu, inne ser do wyboru i czerwona lub zielona papryka. Ten przepis jest super konfigurowalny i możesz go wypełnić dowolnym kombinatem składników, który możesz wymyślić (lub już masz w swojej lodówce). Uwaga: Do tego potrzebna jest również silikonowa forma.

Wlej kubek do Instant Pot i umieść trójcę na wierzchu. W mikserze połącz jajka, twarożek, twarożek, ser i sól i spraw, aby była przyjemna i puszysta. Podzielić mieszaninę na formę silikonową, umieścić na wierzchu trójnogu i przykryć folią. Zablokuj wieko i parę przez osiem minut. Zaczekaj, aż ciśnienie zwolni się naturalnie przez 10 minut, a następnie ręcznie zwolnij resztę. Usuń pleśń i odstaw na dwie minuty przed zjedzeniem lub zamrożeniem na później.

Nazywamy to: bułeczki z jajkiem Instant Pot są nowym Egg McMuffins.

→ Zdobądź przepis: Instant Pot Egg Bites od Eat.Drink.Love

(Źródło zdjęcia: Joe Lingeman)

Więcej smacznych przepisów na jajka od Kitchna

  • Śniadanie Burrito Jajeczna zapiekanka
  • Easy Paleo Breakfast Egg Muffins
  • Jak ciężko gotować jajka idealnie za każdym razem
  • Jajka wędzone łososia