Właśnie otrzymaliśmy dwa bardzo dobre pytanie o jeden z naszych ulubionych składników: skórkę z cytryny. Więc pomyśleliśmy, że zrobimy ekstrawagancję skórką z cytryny i poprosimy o radę czytelnika na te pytania, a także wszystko, co chcesz podzielić się tym istotnym składnikiem. Oto dwa pytania, jeden dotyczący pomiaru, a drugi dotyczący przechowywania.

Po pierwsze, Nenasadije pisze:

Testowałem swoje umiejętności pieczenia. W szczególności pieczełem dużo ciastek typu “popołudniowa herbata”; Gourmet cytrynowe ciasto z oliwą z oliwek jest doskonałym przykładem i skąd pochodzi moje pytanie – kiedy mierzysz zapasy owoców cytrusowych, czy chcesz zachować lekkość i przewiewność, czy spakować skórkę? Na przykład używam mikropłasku w przypadku większości moich potrzeb skórnych, co tworzy piękną poduszkę skórną. Czy powinienem po prostu wbić skórkę w łyżki pomiarowe, aby stworzyć coś, co wyglądałoby na półtorej łyżeczki skórki, czy też powinienem ją zapakować do łyżek, aby uzyskać dokładniejszy pomiar??

Następnie Michelle pisze:

Jaki jest najlepszy sposób (jeśli jest taki!), Aby oszczędzić skórkę cytrusową? Właśnie wycisnąłem ciężarówkę z cytryn, żeby zamrozić sok i nie chciałbym stracić zapału.

W pierwszym pytaniu jesteśmy na luzie. Uwielbiamy cytrynę i stwierdzamy, że trudno jest zetrzeć cytrynę do precyzyjnej miary. Tak więc, gdy przepis wymaga łyżeczki, powiedzmy, zgrubimy wystarczająco, aby to pokryć, a jeśli jest trochę więcej, wciskamy ją również do łyżki. Ale nie jesteśmy zbyt precyzyjni na puszystych lub zapakowanych łyżkach skórki. A co z Wami??

W drugim pytaniu próbowaliśmy oszczędzać skórkę z cytryny w pokrytych plastikiem ramekinach w lodówce, ale wydaje nam się, że smak szybko się rozprasza. Nigdy nie próbowaliśmy zamrażać … nikogo?

Plus, wszelkie inne wskazówki, które przechowujesz, aby podzielić się skórką z cytryny, byłyby bardzo mile widziane! Zest daleko!

Związane z: Wskazówka: Pięć sposobów używania nagich cytryn

(Zdjęcia: Faith Durand)