Jeśli kiedykolwiek przyszedłeś do mojego domu na kolację, prawdopodobnie zrobiłem ci “brinnera”. Śniadanie na kolację jest jedną z moich ulubionych rzeczy dla tłumu, a to stało się trochę łatwiejsze dzięki pomocy wiernej blachy. Poważnie, czy jest coś, czego te magiczne rzeczy nie mogą zrobić?

Nie ma znaczenia, czy przygotowujesz ucztę dla swojej rodziny, czy masz przyjaciół z wyprzedzeniem, czy po prostu przygotowujesz śniadanie z tygodniowym wyprzedzeniem – ten sprytny hack to trzeba zobaczyć!

Każdy lubi robić więcej rzeczy w krótszym czasie, prawda? Chociaż dodawanie partii jajecznicy nie jest dokładnie nauką rakietową, byłoby miło wziąć skrót, gdyby istniał.

W PopSugar próbowali użyć szalki z blachy do jajecznicy. Pamiętasz, kiedy próbowaliśmy zrobić wszystko w miseczkach? To tak, ale o wiele prostsze i łatwiejsze do oczyszczenia.

Wystarczy nasmarować blachę, ubić tuzin jaj szczyptą soli i pieprzu, a następnie wylać jajka na blasze. Wsuń całość do piekarnika o temperaturze 300 ° F. Około 15 minut znak uciszy się, a ty możesz zdjąć patelnię, górę z ulubionymi dodatkami, a następnie pokroić i podać. Podobnie możesz pozwolić im ostygnąć i przechowywać je nawet przez tydzień. Wspaniale, prawda?

Pomyśl o tym, jako o mniej interesującej, nieco cieńszej frittacie. Mimo to zawsze możesz dodać różne kawałki sera lub ziół lub dodać ulubiony kompot warzywny, aby uczynić spersonalizowane. Plastry również idealnie wpadają na kanapkę śniadaniową lub bajgiel na przekąskę na wynos!

Więcej pomysłów na komórki jajowe od Kitchna

  • Jak zrobić kanapki śniadaniowe przyjazne dla zamrażarek
  • 90-sekundowe jajecznica
  • Najprostsza serowa i warzywna frittata
  • 10 najbardziej szalonych rzeczy, które możesz zrobić z jajecznicą
  • Zdobądź jajecznicę na bazie tego nieoczekiwanego składnika