Trzymaj torbę z zamrożonym tortellini schowanym w zamrażarce i możesz spać spokojnie, wiedząc, że szybki posiłek jest zawsze w pogotowiu. Ta seria szybkich kolacji tortellini pokaże ci, jak zamieniać mrożone tortellini na kolację przy użyciu zszywek spiżarniczych i kilku zaskakujących technik. Sos z makaronem to dopiero początek!

Odłóż nóż i widelec – oto twoja wymówka, aby się trochę zabawić i zjeść rękami. Jest to szybki i łatwy sposób na natychmiastową darmową kolację przy stole. Wszystko, co musisz zrobić, to ugotować trochę zamrożonego tortellini i napaść na bar z antipasti w sklepie spożywczym. Wszystko, od warzyw, przez ser do mięsa, jest gotowe do zgarnięcia. Stamtąd obiad to kwestia przewlekania wszystkiego na patyku. Możesz pójść o krok dalej i skończyć mżawką oliwy z oliwek i kilkoma pęknięciami pieprzu. To świetny sposób, aby zmienić zwykłą noc z makaronem w coś nieco bardziej zabawnego. Zrób kilka dodatkowych rzeczy, aby następnego dnia zabrać się do pracy na jeszcze lepszy lunch przy biurku.

Dlaczego powinieneś zrobić szaszłyki z antipasti z tortellini

Ponieważ każdy lubi jeść rękami! Poza tym prawie nie wymaga gotowania, poza kilkoma minutami gotowania tortellini. Ciesz się tymi prostymi szaszłykami na lekką kolację, pakuj je na obiad lub schowaj kilka w lodówce na przekąskę typu “chodź i idź”.

(Image credit: Lauren Volo)

Jak to zrobić

Zacznij od odwiedzenia sklepu spożywczego antipasti bar i napełnianie koszyka kilkoma różnymi przedmiotami – pestkami z oliwek, marynowanymi grzybami, papryczkami Peppadew, plastrami salami i kostkami sera są świetnym wyborem. Zagotuj i odcedź mrożony tortellini, zbierz trochę drewnianych szpikulców i nawlecz ugotowany makaron na szpikulce wraz z wybranymi przystawkami.