Jeśli chodzi o stworzenie pięknego Bundta, część dekoracyjna tej pracy to kompletny kawałek ciasta. Zapomnij o tym, co wiesz o układaniu ciast na warstwie – nie jest to konieczne.

Mżawka z glazurą lub sosem

Uratuj buttercream na następny dzień, ponieważ najlepszym i najłatwiejszym sposobem na upiększenie ciasta Bundt (poza sproszkowanym cukrem) jest mycie glazury lub prostego sosu na wierzchu. Widzisz, ciastka Bundt są po prostu oszałamiające, jak są. Piękne grzebienie lub bardziej skomplikowane projekty zasługują na to, by je pokazać i uczcić, a nie zakryć.

Glazury – nawet prosty sos karmelowy – łączą się w kilka minut z zazwyczaj od dwóch do trzech składników. Na najbardziej podstawowym poziomie, szkliwo jest po prostu mieszaniną sproszkowanego cukru i mleka. Chociaż inne płyny mogą być użyte dla większego smaku, podobnie jak przyprawy i ekstrakty, jest to rodzaj wykończenia, który zgodnie z prawdą pozwala ci się pochwalić: “Och, po prostu to zmiksowałem.”

W przeciwieństwie do ciast warstwowych, gdzie lukier jest prawdopodobnie równie ważnym wydarzeniem, jak ciasto, Bundts są o ciasto. Skręcone z góry i spływające strumieniem w cienkie strumienie wzdłuż zapadniętych boków, słodki, cienki szkliwo jest prostym, ale imponującym akcentem, który dopełnia ciasto, zarówno pod względem smaku, jak i wyglądu.

Glazury i sosy do góry Twoje ciasto Bundt

  • Vanilla Bean Glaze
  • Cynamonowa glazura Apple
  • słony sos karmelowy
  • polewą czekoladową