(Źródło zdjęcia: Kelli Foster)

Wybierz się na spacer wzdłuż korytarza do pieczenia i szybko zorientujesz się, że wybór jest duży – szczególnie jeśli chodzi o mieszankę żółtych ciast. Bardzo wilgotny, złoty, delikatny okruch? Pod koniec dnia chcemy ciasta, które zaspokoi nasze potrzeby. Próbowaliśmy sześć popularnych marek i odkrył, że jest tam pudełko dla ciebie.

(Źródło zdjęcia: Kelli Foster)

Dobre ciasto, złe ciasto – wszystko sprowadza się do preferencji. Więc jaki rodzaj żółtego ciasta jesteś po? Czy to ciasto jest super wilgotne i maślane? Ktoś, kto jest tak dobry sam w sobie, nie potrzebuje nawet oblodzenia? Albo z drugiej strony, z prostym i łagodnym smakiem, bo tak naprawdę, ciasto dla ciebie jest o wisience na wierzchu? Może twój styl tortu wywołuje uczucie nostalgii z dzieciństwa. Niezależnie od tego, jaki jest Twój styl tortu, jest tam mix, który jest idealny dla Ciebie.

(Źródło zdjęcia: Kelli Foster)

Oto Yellow Cake Mix, który jest odpowiedni dla Ciebie

Nie tylko nie smakują dwa podobne ciasta z żółtego ciasta, ale każda z mieszanek w tym zestawie również upiecza różne tekstury, wysokości i barwy.

Kiedy jesteś w tym czysto na ciasto: Betty Crocker Super Moist Yellow Cake Mix

Jeśli masz ochotę na ciasto, to jest dla ciebie mieszanka. Nawet jeśli jesteś miłośnikiem szronu, czasami ciasto jest tak dobre, że może samo wytrzymać – nie wymaga oszronienia. To jeden z tych miksów do ciast. To zdecydowanie najsłodsza z linii i na pewno zasługuje na swoją nazwę, z miękką, wilgotną i wyjątkowo puszystą teksturą.
Cena: 1,99 USD za pudełko

The Tall Cake to wszystko na temat tekstury: Duncan Hines Classic Yellow Cake Mix

Kiedy twoje serce ugnie się w ciasto, które upiecze się ładnie i wysoko z super miękką i gąbczastą konsystencją, jest to dla ciebie tort. Pomimo puszystego okrucha na tym torcie, okazało się ono dość stabilne. Łączy w sobie wspaniałą lekką konsystencję, której można się spodziewać po ciastku z gąbką lub aniołem, o słodkim i lekko maślanym smaku żółtego ciasta.
Cena: 2,89 USD za pudełko

The Bargain Mix, który smakuje jak ten drogie ciastko Shop: Jiffy Golden Yellow Cake Mix

Jeśli naprawdę chcesz osiągnąć dobry gust i dobry gust, to jest to mieszanka dla Ciebie. Mimo że ta mieszanka daje około połowę ilości pozostałych w składzie (pojedynczym ośmio- lub dziewięciocalowym ciastem warstwowym, zamiast dwóch), wartość ta jest wciąż dość niezwykła. Ta mieszanka sprawia, że ​​ciasto przypomina lokalny sklep sprzedający miękkie, super puszyste babeczki o słodkim i jasnym smaku.
Cena: 1,29 USD za pudełko

Jak na ciasto, które wygląda jak domowe: King Arthur Mąka Golden Vanilla Cake Mix

Jeśli szukasz naprawdę pięknego tortu, który jest jak domowe (blady miękiszu, złoto-brązowy top i wszystkie), to jest mieszanka dla Ciebie. Wymaga to dodatkowych składników i trochę więcej nuty, niż można by się spodziewać po mieszance pudełkowej, ale to się opłaca w wynikach. Zostaniesz nagrodzony twardym, wilgotnym ciastem, które ma konsystencję podobną do ciasta funtowego – bez tej dużej dawki masła.
Cena: 5,95 USD za pudełko

Kiedy jesteś w Nim czysto dla The Frosting: Krusteaz Organic Yellow Cake Mix

Jeśli prawdziwym powodem, dla którego pieczesz ciasto, jest użycie go jako pojazdu do oszronienia, to jest mieszanka dla ciebie. Dzięki łagodnemu, neutralnemu smakowi i bardzo małej słodyczy, ta mieszanka tworzy lekko zabarwione, miękkie i gąbczaste ciasto, prosząc o buttercream.
Cena: 3,92 USD za pudełko

Za tort, który przypomni Ci o urodzinach z dzieciństwa: Pillsbury Moist Supreme Classic Yellow Cake Mix

Jeśli chcesz zjeść żółte ciasto, które przypomina ci ciasto, które zjadłeś na przyjęciach urodzinowych z dzieciństwa, jest to miks dla ciebie. Pierwszą rzeczą, którą zauważysz, jest głęboki żółty kolor, który przypomina bardziej chleb kukurydziany niż ciasto. Ale to się zmieni w momencie, gdy ugryziesz. W końcu wygląd to nie wszystko. Miękka i przewiewna, z odpowiednią ilością słodyczy i nutą wanilii, smak i teksturę krzyczą na tort urodzinowy. Wydostań się z tego czekoladowego szronu, aby przypieczętować nostalgię!
Cena: 2,89 USD za pudełko

Metodologia testu smaku

Próbowaliśmy wielu znanych, krajowych marek mieszanek z żółtego ciasta, które można znaleźć w większości sklepów spożywczych w całym kraju i Internecie. Aby zachować spójność, ograniczyliśmy test smaku do żółtego ciasta, z wyjątkiem mieszanek białych i waniliowych ciast. Wypiekałem każdą mieszankę zgodnie z instrukcją na opakowaniu, a następnie pociąłem każdą na kawałki i podzielono na talerze według marki. Każdej marki przypisałem literę i podałem talerze na stole, aby każdy w naszym nowojorskim biurze mógł zasmakować.

AT Media dokłada wszelkich starań, aby testować i recenzować produkty w sposób uczciwy i przejrzysty. Poglądy wyrażone w niniejszym przeglądzie są osobistymi opiniami recenzenta, a ten konkretny przegląd produktu nie był sponsorowany ani opłacany w żaden sposób przez producentów lub agentów działających w ich imieniu. Jednak kilka marek dostarczyło nam produkty do przeglądu.