(Image credit: The Vintage Mixer)

Nie ma to jak grillowany ser, który sprawi, że poczujesz się komfortowo i przytulnie. Jeden kęs maślanego, chrupiącego sera z grilla i jesteś natychmiast przenoszony do dzieciństwa. I chociaż zwykły ser z grilla zawsze trafia na miejsce, nie zaszkodzi trochę ubrać się z niektórymi produktami sezonowymi. Przykładem? Ta prażona wersja szparagów.

Ponieważ ta kanapka wymaga tylko pięciu składników (nie licząc oliwy z oliwek, soli i pieprzu), nadszedł czas, aby wybrać składniki najwyższej jakości, które można znaleźć, aby naprawdę świeciły.

Do tej pory prawdopodobnie zacząłeś widzieć świeże szparagi w lokalnym sklepie spożywczym lub na targu. Podnieś garść – będziesz potrzebować sześciu włóczni na dwie kanapki – i upiecz je, by uzyskać pyszne nadzienie z serem z grilla.

Ten przepis wymaga również dwóch rodzajów sera: białego cheddaru i Gruyère. Gruyère to kremowy szwajcarski ser, który pięknie się topi – idealny do grillowanego sera! Połączenie dwóch serów powoduje złożoną i dobrze zbilansowaną ostatnią kanapkę.

Udaj się do swojej ulubionej piekarni i złap bochenek chrupiącego zakwasu, a następnie nałóż trochę karmionego trawą masła, aby przesunąć palcem po zewnętrznej stronie każdego kromka chleba przed grilowaniem go na kuchence..

Jeśli jesteś dunkerem, pamiętaj, aby ubić swoją ulubioną zupę i podawać ją razem z grillowanym serem. W przeciwnym razie po prostu zanurz się i ciesz się z tej melodyjnej, tandetnej dobroci.

Zdobądź przepis: Pieczony Szparagowy Ser Z Grilla z The Vintage Mixer