(Image credit: Healthy Seasonal Recipes)

Szczęśliwy Taco wtorek! Jeśli co tydzień robisz te same tacos, nadszedł czas, aby to zmienić. Martwisz się wypróbowaniem nowego przepisu na zajęty tydzień w nocy? Nie bądź. Te łatwe taco z kurczaka trwają tylko 20 minut.

Ten przepis wymaga papryki poblano, która dodaje łagodnego ciepła, ale autor zauważa, że ​​jeśli nie możesz znaleźć świeżego, możesz sub w zielonej papryce. Aby zrobić nadzienie, po prostu podsmaż je poblano z cebulą i czosnkiem, a następnie dodaj zmielony kurczak, przyprawy i koncentrat pomidorowy.

Aby uczynić to naprawdę 20-minutowym posiłkiem, będziesz musiał wykonać kilka zadań jednocześnie. Zamiast podgrzewać każdą kukurydzaną tortillę osobno na płycie kuchennej, po prostu ułóż je razem, zawiń w folię i pozwól im się rozgrzać w piekarniku podczas napełniania kurczaka.

Następnie, gdy kurczak jest gotowy, a tortille są ciepłe, możesz przynieść wszystko do stołu i pozwolić każdemu złożyć własne tacos. Nie zapomnij podać wszystkich dodatków, takich jak awokado, limonka, salsa i śmietana – to najlepsza część!

Zdobądź przepis: 20-minutowe ziemniaczane Tacos z kurczaka z peklanami od zdrowych przepisów sezonowych