(Źródło: sól i lawenda)

Korzystanie z powolnej kuchenki to nieformalny sposób na zjedzenie kolacji na stole, ale jeśli czas gotowania receptury nie jest wystarczająco długi, aby jive z godzinami pracy, to nie jest tak pomocne. Wprowadź: tę kapustę i zupę ziemniaczaną, która wymaga ośmiu godzin w powolnym piecu. Ustaw go, zanim wyjdziesz przez drzwi i wrócisz do domu na ciepły, zdrowy posiłek.

Aby rano zjeść tę zupę, wystarczy 15 minut na przygotowanie. Ustawienie alarmu porannego 15 minut wcześniej może wydawać się uciążliwe, ale to, co tracisz w cennym czasie snu, zyskuje wykładniczo w chłodnym czasie, gdy wracasz do domu z pracy i nie musisz martwić się o robienie obiadu.

Po posiekaniu ziemniaków, cebuli, kapusty i kiełbasy dodajemy je do powolnej kuchenki z puszkowanymi pomidorami i bulionem z kurczaka, przyprawami (włoska przyprawa, czosnek w proszku, chili w proszku, papryka) i suszonymi białymi fasolami. Ustaw wszystko tak, aby gotować przez osiem godzin na niskim poziomie, a następnie przejdź na swój dzień.

Kiedy wrócisz do domu, wszystko co musisz zrobić, to doprawić gotową zupę solą i pieprzem do smaku, wsypać trochę do miski i wkopać. Kupa kwaśnej śmietany i posypana świeżą pietruszką zrobi również cuda. A najlepsza część? Daje około sześciu porcji, więc powinieneś mieć trochę resztek na lunch. Win-win!

Więcej przepisów na zupę szybkobieżną od Kitchna

  • Jak zrobić francuską zupę cebulową w wolnej kuchence
  • Zupa Slow Torter Chicken z kurczakiem
  • Zupa wolna z zupą z kuchenek

Zdobądź przepis: Crockpot Zupa kapuściana z fasolą, kiełbasą i ziemniakami z soli i lawendy