(Źródło zdjęcia: Faith Durand)

Słuchaj, bardzo lubię was wszystkich, więc zamierzam was wpuścić w mój letni sekret. Cóż, to nie jest tak wielka tajemnica, ponieważ głosiłem jej wdzięki każdemu, kto będzie słuchał. Jest to w zasadzie doskonała piña colada, i ma tylko dwa składniki. Chcieć jedno?

(Źródło zdjęcia: Faith Durand)

Zależy tylko od dwóch rzeczy: dobrego białego rumu i tego ananasowo-kokosowego soku z L & A. Przysięgam, że nie zapłacili mi za napisanie tego; Odkryłem to wszystko własnymi. Dostrzegłem to w sklepie spożywczym i oczywiście oczywiste pytanie pojawiło się w mojej głowie: “Czy zrobi to dobrą piña coladę?”

Był tylko jeden sposób, aby się tego dowiedzieć.

Oszczędzę ci napięcia i powiesz “tak”, jest to idealne połączenie soków do zrobienia dziewięciosekundowej piña colada. Wymieszaj rum z tym dobrym akcentem i ta-da!

To nie jest zbyt słodkie; smakuje jak prawdziwy sok. Jest również kremowy, ale nie zbyt kremowy – to nie jest mrożony deser w szklance. Smakuje jak kremowy orzech kokosowy, ale ze spiczastym ananasem.

Jeśli chodzi o rum, używam różnych rodzajów, ale moim ulubionym jest ten overproof rum J. Wray & Nephew. Jest tani, mocny, aromatyczny i wystarczająco mocny, aby wypić całą szklankę soku ananasowo-kokosowego.

(Źródło zdjęcia: Faith Durand)

Oczywiście, jeśli masz trochę dodatkowej energii, możesz wzmocnić napój dodając ozdobę ananasa, świeżą miętę lub czereśnię. Moim ulubionym dodatkiem jest odrobina goryczy Angostura – miła wiadomość, którą odebrałem z lokalnego baru koktajlowego. Cynamon i przyprawa odstawiają słodki, kremowy sok i rum.

Jeśli chcesz to zrobić naprawdę łatwo na sobie, stwórz całą butelkę na raz. Wylej trochę soku, aby zrobić miejsce i dodaj cztery kieliszki rumu bezpośrednio do butelki. Przechowywać w lodówce i ta-da: Masz całą butelkę piña colada do picia, kiedy tylko chcesz.

→ Znajdź sok z ananasa i kokosa: L & A w Langers

Zobacz wideo!