(Źródło zdjęcia: Messy Fartuch Chelsea)

Kiedy zadanie polega na doprowadzeniu potrawy do przyrządzenia lub przyjęcia (np. Na Święto Pracy), pojawi się kilka klasyków, które prawdopodobnie wpadną Ci do głowy – czyli sałatka z makaronem i surówka z białej kapusty. Jeśli musisz wybierać między tymi dwoma stronami, wywołujesz niepokój, nie stresuj się: możesz połączyć te dwa, aby uzyskać najwyższą wygraną.

W zależności od tego, ile masz czasu, możesz zastosować się do przepisu tutaj, aby przygotować domowy dressing lub kupić w sklepie spożywczym. Mieszanina majonezu, cukru, octu jabłkowego, soli, pieprzu, czosnku w proszku i świeżego soku z cytryny, sos jest kremowy, ale lekki i lekko słodki, ale pikantny. Gdy już ubierzesz sos, wystarczy go wrzucić z gotowanym makaronem z łokcia, ogórkiem, zieloną papryką, selerem, czerwoną cebulą i paczką coleslaw mix.

Sałatka z makaronu korzysta z godzinnej przerwy w lodówce, ale najlepiej spożywać ją w dniu, w którym ją spożywasz – pamiętaj więc, aby odpowiednio zmienić czas, zanim wybierzesz się na swoje plany dnia pracy. Ten czas schładzania pozwala ostudzić ostre krawędzie warzyw, jednocześnie pozwalając makaronowi wyssać cały smak z dressingu.

Zjaw się z dużą miską tego i na pewno będziesz bohaterem grilla!

Zdobądź przepis: Sałatka Coleslaw z makaronu z Messy Apron Chelsea