(Image credit: Dobrze się gra z masłem)

Kitchn’s Pyszne linki w kolumnach podkreślamy przepisy, którymi cieszymy się z blogerów, których kochamy. Śledź każdy dzień tygodnia, gdy zamieszczamy nasze ulubione.

Przygotowywanie kilku kluczowych składników, gdy masz wolną chwilę – czy to w niedzielne popołudnie, czy rano przed wyjściem do pracy – to największy prezent, jaki możesz dać sobie. Weźmy ten posiłek z patelni, na przykład: jeśli ugotujesz trochę quinoi i posiejesz warzywa przed czasem, ta satysfakcjonująca kolacja może być na twoim stole tak szybko, jak 15 minut.

Zabawną częścią tego dania jest to, że prawie wszystkie składniki można kupić w Trader Joe’s. A jeśli nie masz znajomego Tradera Joe, możesz również łatwo kupić podobne składniki (ulubiona kiełbasa z kurczaka, dobry sos z sosem makaronów) w lokalnym sklepie spożywczym.

Jeśli wykurzysz trochę czasu, możesz ugotować quinoa, posiekać paprykę i cebulę, a następnie posiekać jarmuż. Następnie, kiedy przychodzi czas na zrobienie posiłku, wystarczy wziąć te składniki z lodówki i zacząć gotować!

Po prostu podsmażasz przygotowaną cebulę i paprykę na patelni; dodać wstępnie pokrojone grzyby i kiełbasę kurczaka Trader Joe; a następnie zamieszać przygotowane wcześniej rozdrobnione jarmuż, gotowaną quinoa i pikantny sos arrabbiata Trader Joe. Na górze z serem mozzarella i gotowe.

Ten przepis sprawia, że ​​przygotowywanie posiłków jest łatwe w zarządzaniu, a dzięki temu możesz przygotować aromatyczną kolację, którą możesz zrobić w każdej chwili. Nie można tego pokonać!

Zdobądź przepis: 15-minutowy skater firmy Joe’s Trader from Dobrze gra z masłem

(Źródło zdjęcia: Joe Lingeman)

Więcej posiłków na skilletach od Kitchna

  • Jerk Chicken Skillet Dinner
  • Broccolini, Kiełbasa z kurczaka i Orzo Skillet
  • Smażone ziemniaki i rynienka z kiełbasy