Nawet jeśli nie podgrzeję letniej kuchni z piekarnikiem, nadal nie chcę stać nad gorącym grillem dłużej niż to konieczne. Właśnie dlatego przed grillowaniem dzielę kiełbasy, aby uzyskać wyjątkowo szybkie czasy na grillu!

Dzielenie kiełbasek lub mięsa w tubach jest często dobrym pomysłem (chyba, że ​​wypiłeś go ręcznie i nie miał pełnego 48-godzinnego odpoczynku przed grillowaniem). Często oznacza to mniej niż pięć minut na grillu. Pięć minut, aby postawić obiad na stole – to prawie niesłychane!

Ta technika pieczenia kiełbasek pomaga mi również w innym dziale. Widzisz, mam tę obłąkaną umiejętność, by dostać coś do mnie. Nieważne, czy stoję, czy siedzę, żeby jeść, jestem po prostu utalentowany. Dzieląc kiełbasy, pozwala ci wyciągać mniejsze kawałki bez tego pęknięcia skóry, które zawsze (jeśli jesteś mną) kończy się na koszuli z odrobiną soku.

A potem nie można przeoczyć smaku. Kiedy kiełbasa jest dzielona wzdłuż i na grillu, czujemy, że prowadzi ona do ostrzejszej kiełbasy o większym stosunku grillowanego mięsa do soczystego wnętrza. Jeśli podoba ci się ten chrupiący poza większego stosunku grillowanego smaku na kiełbasie, to tak naprawdę to prowadzi.

Kiełbaski podzielone nawet lepiej pasują do kok, z przyprawami, więc spróbuj następnym razem, gdy się spieszysz i sprawdź, czy to działa dla twojej rodziny!

Związane z: Wskazówka do grillowania: Umieść szybko gotującą żywność z przodu

(Zdjęcie: Sarah Rae Trover)