Planując imprezę, większość gospodarzy ma standardową listę kontrolną, którą lubią zaczynać: piwo, wino, napoje bezalkoholowe, hot dogi, hamburgery, dodatkowe worki na śmieci. Moja lista kontrolna zawsze wygląda tak – plus jeden inny podstawowy supermarkecie, który ludzie uwielbiają, ale nie często myślą.

Ten składnik? Lipton Onion Soup & Dip Mix. I zawsze jest to sprawa Liptona. Przepraszam, fani Knorr!

(Image credit: Target)

Kupować: Sekrety Sekrety Liptona Zupa i Dip Mix Cebula, 1,50 $ za dwie uncje w Celu

Piszę tę historię siedząc obok przyjaciela (który był na wielu imprezach u mnie). Rzuciła okiem na mój ekran laptopa, zobaczyła obrazek powyżej i powiedziała: “MNIE!” I taka jest reakcja, którą zawsze otrzymuję, gdy mieszam zawartość jednej z tych torebek z pojemnikiem z kwaśną śmietaną.

Tak, wiem, że mamy receptę na zanurzenie cebuli na tej właśnie stronie. Mamy nawet zdrową alternatywną recepturę. (Oboje są dobrzy! Zrobiłem ich!) Jest coś tak nostalgicznego w tym zanurzeniu, że sprawi, że spodoba się prawie każdej osobie. Wszyscy, których kiedykolwiek miałem, mówią mi, że dorastali, jedząc te rzeczy. Mają ją niedawno i chcą, żeby mogli jeść codziennie, albo nie pomyśleli o tym w chłodnej dekadzie i dziękują mi za zabawną podróż w dół pamięci. Co więcej, nie może być łatwiejsze: Otwórz opakowanie, otwórz śmietanę, wymieszaj dwa składniki razem. Gotowe!

Nawet kiedy serwuję ser o wartości 50 dolarów od Murraya, fantazyjne ręcznie robione przekąski i specjalny podpis, wciąż mam w ofercie małą kadź z Lipton Onion Dip. (Często dwa, jeśli jestem szczery!) Powracający goście zaczęli się tego spodziewać. I znowu, jeśli jestem uczciwy, też tego chcę!

Kiedy ostatnio byłeś zanurzony w cebuli z miksem z torebki?