Dzięki temu postowi, Projekt Toddy osiąga swój pyszny, zawiły wniosek. Tutaj: gin dostaje toddy leczenie, a wanilia rozgrzewa zwykły stary toddy whisky.

Sobota: Gin Hot Toddy
Jeśli chodzi o picie w zimie, gin nie jest moją pierwszą myślą – jego chrupkie rośliny wydają się odpowiednie do bardziej umiarkowanych czasów. Jeden łyk tego pysznego trunku z dżinem przeszedł długą drogę w kierunku zmiany mojego umysłu. Tutaj gin naprawdę świeci w toddy zrobionej z pomarańczy i całego mnóstwa przypraw.

The Hot Gin Toddy

służy 1

1 łyżeczka miodu
5 całych ząbków
1 cała gwiazdka anyżu
1 cała kapsuła kardamonu
1 1/2 oz lnu z Londynu (użyłem Brokera)
1/2 szklanki wrzącej wody
Kawałek pomarańczy

Dodaj miód i przyprawy na dnie żaroodpornego kieliszka lub kubka. Wlej wodę, dodaj dżin, wyciśnij pomarańczę i wrzuć do szklanki. Mieszaj, aż miód się rozpuści.

Niedziela: Whisky Vanilla Hot Toddy
Na ostatni dzień projektu toddy wybrałem jedną z moich ulubionych: wanilię. Uwielbiam sposób, w jaki wanilia gra w napoje. Wraca do ostatniej chwili, a następnie powoli podkrada się na podniebienie, wypełniając je pysznym ciepłem. Podobnie jak przyprawy, wanilia uwielbia brązowe trunki, więc przyprawy, miód, wanilia i whisky to doskonały sposób na pozbycie się zimowych blaszek.

Whiskey Vanilla Hot Toddy

służy 1

1 łyżeczka miodu
5 całych ząbków
1 cała gwiazdka anyżu
1 laska cynamonu
1 1/2 whisky żytniej
1/4 łyżeczki ekstraktu waniliowego
1 plasterek cytryny
1/2 szklanki wrzącej wody

Dodaj miód i przyprawy do żaroodpornego kieliszka lub kubka. Wlej wodę, dodaj dżin, wyciśnij cytrynę i wrzuć do szklanki. Mieszaj, aż miód się rozpuści.