[Dwa razy w tygodniu zbieramy nasze ulubione przepisy i porady od znajomych z serialu Serious Eats i dzielimy się nimi tutaj. Chcemy również przywitać się z nowymi czytelnikami, którzy znaleźli nas w serialu Serious Eats i zatrzymują się po raz pierwszy … Witaj!]

Poświęcony pogoń ze wszystkich rzeczy bekon to jedna z rzeczy, które cieszymy się i doceniamy najbardziej w stosunku do naszych przyjaciół w Serious Eats. Nigdy nie tracą szansy na zalewanie bekonu w wielu zastosowaniach, i uwielbiamy to skupienie na naszym ulubionym, cudownie chrupiącym ciele..

Oto nowy przepis (i tak do nas) – dzbanek z serem Dziękczynienia w bekonie. Święto Dziękczynienia przychodzi, ale raz w roku, więc sprawdź przepis i więcej na Serious Eats. Więcej poniżej…

• The Grocery Ninja: The Grocery Ninja przegląda spożywcze curry i sugeruje curry zamiast indyka dla prokrastynatorów Dziękczynienia.

• Dziękczynienie współczesnej kobiety: tradycyjne Święto Dziękczynienia wygląda inaczej w każdym pokoleniu, mówi Karen Resta w tym zabawnym i wzruszającym wpisie. Odkrywa różnice między Dziękczynieniem jej babci (szynka, bez indyka), jej matka (Pepperidge Farm była sous-szefem kuchni) i jej własną (celebrowanie jedzenia z całego świata).

• Zdjęcie dnia: United Pumpkins of America – Sprawdź nowe zastosowanie dla wszystkich resztek dyni!

• Wygraj kopię wegetariańskiej kolacji Deborah Madison i sprawdź ten przepis na placek ziemniaczany.