(Źródło zdjęcia: Samantha Bolton)

Dawno temu, wpadłem na pomysł, aby spróbować każdego smaku Pop Rocks jako usługi dla potrzebującej publiczności, a dziś marzenie to jest realizowane. Jeśli dokładny opis Pop Rocków o smaku winogronowym jest tym, czego szukasz, lub poważnie potrzebujesz rekomendacji Pop Rocks od świeżo upieczonego eksperta, moi przyjaciele, trafiłeś we właściwe miejsce. To jest ostatni przewodnik, jakiego będziesz potrzebować na kanonie smaków Pop Rock.

Czym są popowe skały?

Ta opatentowana uczta, pochodząca z czasów dzikiego końca lat 70., jest formą zgazowanego twardego cukierka, a dokładniej mieszaniny cukrów nasyconych dwutlenkiem węgla. Gaz jest wprowadzany do cukierków podczas procesu wiązania i pozostaje w nich uwięziony, aż uwolni się, gdy cukierek rozpuści się w ustach. Ten słyszalny pop i fizz, który pojawia się, gdy odrzucasz garść Pop Rocków, to cały uwięziony gaz uciekający od cukierków, gdy topi się.

(Źródło zdjęcia: Samantha Bolton)

Dlaczego Fake Cherry Always ton Oryginalny smak?

To jest dokładnie to, co zadałem sobie, kiedy rozdzierałem tę sakiewkę – i to jest sztuczna wiśnia. Od koloru do zapachu, aż po smak, to wszystko jest faux wiśniowym aromatem bez żadnego ego zimnego syropu na kaszel. Więc po prostu to przybrali. Jeśli uwielbiasz Slurpies z wiśniami i chcesz mieć ten smak w postaci zmiażdżonych kawałków cukru, które rozgrzewają się w ustach, nie zawiedziesz się.

(Źródło zdjęcia: Samantha Bolton)

Jeśli Walter White Made Pop Rocks, byliby Tropical Punch

Aż do 2008 roku pewnie byś nie pomyślał dwa razy o wylaniu tego niebieskiego kryształu w dłonie i wyrzuceniu go z radością. Po 2008 roku, Breaking Bad mogło to dla ciebie zmienić. Niemniej jednak, te seledynowe pop rockowe nie mogą pochwalić się prawdziwym smakiem tropików, ale dzieje się tu coś intensywnie owocowego. Ananas, może? Szczerze mówiąc, poza ogólnym uznaniem ogólnego aromatu owocowego, mam tylko ananasa – i nie mam nic przeciwko temu!

(Źródło zdjęcia: Samantha Bolton)

Electric Strawberry Fields Forever

Znasz te truskawkowe cukierki owinięte w celofan, który przypomina truskawkę? Cóż, jeśli mielibyście nasycić je dwutlenkiem węgla, mielibyście ten smak Pop Rocks. A żeby dawać rekwizyty, w których są rekwizyty, z przyjemnością przyznaję, że dzięki temu doceniłem standaryzację fałszywego smaku truskawek.

(Źródło zdjęcia: Samantha Bolton)

Jeśli lubisz sody winogronowej, to są dla ciebie

Zanim porozmawiamy o Pop Rockach, musimy porozmawiać o sodzie winogronowej, której smak uważam za niebezpieczny podobnie jak Dimetapp. Czy jestem jedyny? Ten fałszywy smak winogron może zliczyć następujące dwie rzeczy:

  1. Dwutlenek węgla, o czym świadczy smakowitość tego cukierka.
  2. Ten spławik z sody winogronowej wyrabiam jak szalony naukowiec w moich czasach Better Homes i Garden.

(Źródło zdjęcia: Samantha Bolton)

Byłem Popping, arbuz

Do tej pory ten test zmęczył mój język (i kubki smakowe), ale arbuz przywrócił go do życia. Te skały były soczysty? Pytam o to, ponieważ mogłem powiedzieć, że byłem zbyt głęboko w hrabstwie Pop Rock, ale podobało mi się, jak bardzo ten smak symulował soczystość prawdziwego arbuza. Jeśli lubisz Blow Pops lub Jolly Ranchers, które smakują jak arbuz, lub posiadasz błyszczyk do ust Lip Smackers, to twój smak.

(Źródło zdjęcia: Samantha Bolton)

Gdy cukier jest aromatyzowany, aby smakować jak więcej cukru

Co za czas na życie! Dla jasności ten smak Pop Rocks jest dosłownie o smaku cukru, jak więcej cukru. Gdy przejdziesz przez początkowy horror, weź komfort w związku z tematem waty cukrowej. Od opakowania do koloru cukierka po aromat, to prawda, że ​​wata cukrowa przechodzi na wskroś. Byłem zafascynowany samą ciągłością.

Jedynym zastrzeżeniem tego smaku jest to, jak wyraźnie ilustruje to, że Pop Rocky wyglądają jak żwir, który kupujesz do akwariów rybnych.