Prezenty z rodzaju jadalnego są jednymi z naszych ulubionych lub otrzymać! Mała paczka ciasteczek lub słoik mieszanki kakao to doskonały sposób na powiedzenie “z mojej kuchni do twojej”. Oto nasze najlepsze wybory do smakołyków, które można robić naprzód, pakować i przetrwać podróż przez pocztę:

GÓRNY RZĄD
1. Brittles and Barks – Mówimy “orzeszki ziemne” kruche, ale tak naprawdę mamy na myśli każdą przypieczoną nakrętkę trzymaną razem z toffi lub czekoladą – lub obie! Ta czekoladowo-pomarańczowa kora z orzechów laskowych Marthy Stewart wygląda teraz szczególnie atrakcyjnie!(Zdjęcie: Martha Stewart)

2. Pianki Marshmallows – Wystarczająco dużo z nich, a możesz użyć pianek marshmallows do amortyzowania reszty wakacyjnych pakietów! Nasze ulubione przepisy na dziś to te kandyzowane słodkie ziemniaki, pianki miętowe z kokosa i limonki i czekoladowe pianki z punktów Brownie.

3. Krówka – Krówka to jedna z tych niezwykle dekadenckich przysmaków, która nie trwa długo w naszym domu. Najlepiej wysłać go komuś innemu! Oto przepis na klasyczną krówkę czekoladową lub możesz dodać odrobinę kandyzowanego bekonu! (Zdjęcie: użytkownik Flickr Nazwa użytkownika Flickr na licencji Creative Commons)

4. Mieszanki kakao – Znajdź kilka ładnych słoików konserwowych i wypełnij je warstwami mieszanki kakao. Znaleźliśmy te przepisy na majsterkowanie na Sunset kilka lat temu i używaliśmy ich od tamtej pory: kakao z mięty pieprzowej, kakao z mokki i kakao z Meksyku. W tym roku możemy również zrobić gorące kakao na patyku! (Zdjęcia: Zachód słońca)

5. Karmelki – Nigdy nie zmęczyły nas miękkie, żujące karmelki! Gdybyś nas wybrał, naszymi faworytami byłyby Karmelki Ginger-Cynamonowe i Solone Karmelki.

DOLNY RZĄD
6. Mieszanki zupy – Jeśli jesteś bardziej pikantnym kucharzem, zastanów się nad przygotowaniem paczki wszystkich suchych składników do swojej ulubionej zupy. Można je włożyć do słoika konserwowego lub owinąć każdy składnik osobno z małym łukiem. Nie zapomnij o instrukcjach przepisu!

7. Spice łączy się i ściera – Uwielbiamy przedstawiać znajomych i rodzinę nowym przyprawom, które odkryliśmy, mieszając je z charakterystycznymi mieszankami przypraw. Dodamy kilka kart z przepisami, aby rozpocząć gotowanie! Spróbuj Chinese 5-Spice, Garam Masala lub Egyptian Dukkah.

8. Przyprawione orzechy – Robimy to przez całą zimę, by mieć jako przekąski na przyjęciach lub na wypadek, gdyby sąsiad spadł. Do niedawna nie przyszło nam do głowy, że możemy je spakować i wysłać jako prezenty! Lubimy te migdałowe, migdałowe lub migdałowe.

9. Buckeyes – Ciasteczka mają niefortunną tendencję do rozpadania się podczas podróży, ale nie te trufle-orzechowe masło orzechowe i czekoladowe pierogi! Wypróbuj te Kulki z Masłem Orzechowym z Miodem i Miodem dla wersji bez czekolady. (Zdjęcie: Flickr członek stevendepolo na licencji Creative Commons)

10. Dżemy i przetwory – Twoi znajomi prawdopodobnie patrzyli na twoje słoiki z dżemem truskawkowym od miesięcy, mając nadzieję, że im je dasz. I nie tylko Twój dżem, ale także tajny sos do grillowania, marynaty i wszystkie inne smaczne przetwory!

Jakie inne domowe prezenty masz na myśli w tym roku??

Związane z: Zawijanie cukierków domowej roboty