(Źródło zdjęcia: Joe Lingeman)

Kiedy myślę o moich podróżach po Niemczech, myślę o piwach, bachorach i musztardzie, i wciąż jest to satysfakcjonująca trójca, której pragnę, gdy pogoda zacznie się ochładzać. Wrzucenie wszystkiego do wolnej kuchenki oznacza, że ​​mogę wrócić do delikatnych kiełbas, które delikatnie dławiły w piwie, z kupą słodkiej papryki i cebuli pokrytej ziarnistą musztardą na samym wierzchu. Podawaj w bułeczkach, jeśli chcesz, ale lubię moją kiełbasę i paprykę obok kopca sałatki ziemniaczanej na bazie octu i trochę więcej musztardy do zanurzania.

Ten przepis zajmuje około 10 minut przygotowań rano. Pokroić paprykę i cebulę, a następnie wymieszać z musztardą pełnoziarnistą i ulubionym piwem (nie idź zbyt gorzko, więc przekazuj IPA). Ułóż kiełbaski na wierzchu – lub z kiełbasą na bardziej tradycyjny styl, ale włoski jest również świetny – a potem odejdź.

(Źródło zdjęcia: Joe Lingeman)

Następnym razem, gdy otworzysz powolną kuchenkę, kiełbasy będą delikatne, a papryka i cebula będą słodko słodkie z nutą piwa w tle. Zachowaj ten przepis w tylnej kieszeni na tylną klapę, imprezy z okazji dnia lub kolację w tygodniu, gdzie resztki będą powitalnym obiadem następnego dnia.

Przypnij swoje kiełbaski przed przygotowaniem

Podczas gotowania z kiełbaskami za pomocą tej metody pieczenia uzyskasz nieco brązowienia, aby uzyskać naprawdę przyjemny kontrast tekstury i doskonałą przystawkę, możesz zaatakować kiełbaski przed wrzuceniem ich do wolnej kuchenki. Upłynie kilka minut od średniej do wysokiej temperatury!

Powolne kuchenek do gotowania z papryką i cebulą

Służy od 5 do 10

 • 3

  średnia papryka dzwonkowa, różne kolory, w plasterkach 1/2 cala grubości

 • 1

  średnia żółta cebula, cienka w plasterkach

 • 1 Puchar

  piwo

 • 2 łyżka stołowa

  pełnoziarnista gorczyca

 • Świeżo zmielony czarny pieprz

 • 2 funty

  niegotowane kiełbaski włoskie lub kiełbasy

 • 10

  bułki z hot dogami lub małe bułki kanapkowe (opcjonalnie)

Umieść paprykę, cebulę, piwo i musztardę w wolnej kuchence o pojemności 5 lub większej, następnie mieszaj, aby połączyć. Umieść kiełbasy w równej warstwie nad mieszanką papryki. Przykryj i gotuj na ustawieniu LOW, aż papryka stanie się miękka, a kiełbaski będą gotowane przez około 6 godzin.

Za pomocą kleszczy przenieś kiełbaski na półmisek. Za pomocą łyżki ze szczeliną przenieś paprykę i cebulę z cieczy na kiełbaski. W przypadku serwowania na bułce lub bułkach, rozłóż i opieczek przed napełnieniem kiełbaskami i papryką.

Uwagi do przepisów

Przechowywanie: Resztki mogą być przechowywane w hermetycznym pojemniku w lodówce do 4 dni.

piwo: Lubiłem używać do tego przepisu piwo pszeniczne, ale idę z ulubionym, o ile nie jest zbyt gorzkie jak IPA.