(Źródło zdjęcia: Maria Siriano)

Cubano – tradycyjnie tłoczona kanapka przekładana dwoma (!) Rodzajami wieprzowych i lepkich serów, zbalansowana pikantnymi marynatami i musztardą – szybko i łatwo przerabia w tej wielkoseryjnej wersji. Miękkie, gąbczaste bułeczki ziemniaczane zastępują tradycyjne chrupiące bułeczki, gdy nie chcesz być kanapkami na zamówienie. Zamiast tego, używając ciężkiego talerza do wyciskania kanapek w chrupiącą, melonową formę, można zrobić tuzin naraz bez rozbijania potu.

(Źródło zdjęcia: Maria Siriano)

Mini suwaki są przyjazne dla rodzin na imprezy plenerowe i podwórkowe chwile, w których dzieci mogą dosłownie łapać i chodzić, dając im paliwo podczas gry. Ale ci mali faceci również przeważają nad dorosłymi.


Pan Pan Sliders

Sprawia, że ​​12 suwaków

 • 3 łyżka stołowa

  żółta musztarda

 • 1 łyżka

  majonez

 • 12

  obiadowe bułeczki ziemniaczane wielkości rolki (takie jak Martin’s), pokrojone na pół

 • 12 plasterki

  szynka delikatesowa (około 1/2 funta)

 • 1/2 funt

  plasterki pieczonego łopatki wieprzowej lub niesuszonej wieprzowiny

 • 24

  okrągłe plastry marynowane z kopru

 • 12 plasterki

  delikatesowy szwajcarski ser (około 1/2 funta)

 • Olej roślinny do mycia wałków

Rozgrzej piekarnik do 400 ° F. Wyłóż 9-centymetrowy arkusz do pieczenia z papierem pergaminowym.

Wymieszaj musztardę i majonez razem w misce, a następnie otwórz każdą bułkę i rozprowadź mieszaninę musztardy po obu stronach.

Wyłóż rolki na przygotowaną blachę do pieczenia i napełnij każdą szynką, pieczoną wieprzowiną, piklami i serem. Złóż plasterki mięsa i sera na siebie kilka razy, aby dopasować je swobodnie w granicach każdego bułka.

Zamknij każdą rolkę i lekko umyj wierzchołki olejem roślinnym.

Połóż drugi arkusz papieru pergaminowego na suwakach, a następnie na górze duży, ciężki blachę do pieczenia lub podwójny palnik, tak aby kanapki zostały dociśnięte.

Umieść w piekarniku i piecz przez 10 minut, aż ser się całkowicie roztopi, a kanapki będą smacznie. Podawać w cieple lub w temperaturze pokojowej.

Uwagi do przepisów

Utwórz i weź: Kanapki można złożyć do 4 godzin wcześniej. Przykryj folię plastikową folią i wstaw do lodówki, aż będzie gotowa do wypieku na miejscu. Lub naciśnij i upiecz kanapki, a następnie podgrzej piekarnik 300 ° F, jeśli chcesz.