(Image credit: Lauren Volo)

Od wiosennych brunchów po popołudniowe imprezy z uroczystościami, które mają się dobrze wieczorami, będziesz chciał dołączyć do tego szybkiego i fantazyjnego mocktaila w miksie. Luźno zainspirowany słodkimi, miętowymi smakami tropikalnego mojito, ta wersja pomija alkohol na korzyść skręconego soku z imbirowego piwa. Jest słodki, pikantny i całkowicie orzeźwiający.

Więc jeśli masz coś do picia świeżych i owocowych napojów, to ta minty mango jest warta rozważenia. Oto jak zrobić ten gazowany, gorzały napój.

Szybki i fantazyjny Mocktail

Zastanów się nad tym, co trzeba dodać, aby w końcu dodać tę butelkę soku z mango, który sprawdziłeś w koszyku. Sok ten pochodzi z bezpośrednią, bogatą słodkością, dlatego wydaje się schładzać miętą i piwem imbirowym, aby zachować równowagę. W odróżnieniu od słodszego, posmakowego imbirowego piwa, piwo imbirowe utrzymuje ten owocowy mocktail z mocniejszym, pikantniejszym smakiem.

Jeśli chodzi o mieszanie tego mocktaila, trzy to magiczna liczba. Potrzeba tylko trzech składników i około trzech minut, aby ożywić ten słodko-pikantny napój. To po prostu rodzaj napoju, który chcesz mieć po swojej stronie, kiedy obsługujesz tłum i chcesz z niego zrezygnować.

Jak wymieszać ten napój

Dla każdego napoju delikatnie zmętniaj około 1 łyżki stołowej świeża mięta pozostawia na dnie wysokiej szklanki. Dodaj lód i napełnij szklankę około jednej czwartej drogi sok z mango. Napij się z tym piwo imbirowe, i zamieszajcie razem. Podawać, udekorować gałązką świeżej mięty.

Szybkie i fantazyjne 3-składnikowe makiety

Wyjdź poza seltzer, napoje gazowane i soki – potrząsając napojami bez alkoholu, które naprawdę sprawiają wrażenie fantazyjnych, a zabawa jest łatwiejsza niż myślisz. Seria poświęcona trzeźwym obchodom pokaże, jak wymyślić superimponujące makiety z trzema podstawowymi składnikami.