Jeśli byłeś kiedyś w Nowym Orleanie w lecie, wiesz, że kiedy powietrze jest gęste jak melasa i nie możesz się ruszyć bez poczucia gwałtownego skurczenia się, jest tylko jedno: znaleźć bar, na którym można podpiąć i zamówić coś wysokiego i zimnego.

Jeśli masz szczęście, znajdziesz się w pobliżu Napoleon House, instytucji francuskiej dzielnicy, która znana jest z tradycyjnego PIM Cup. Teraz, jeśli Pimm’s Cup sprawia, że ​​myślisz o Wimbledon i jubileusze (i prawdopodobnie Mary Berry), nie mylisz się. Ale Napoleon House stał się domem z dala od domu dla tego klasycznego i cudownie prostego brytyjskiego koktajlu.

(Źródło zdjęcia: Tara Donne)

Krótka historia Pucharu Pimmów w Domu Napoleona

Znaczna część historii Napoleona i Pimm’s Cup odbywa się miesiąc po miesiącu, ale oto co wiemy.

Pierwszym mieszkańcem tego budynku był nowojorski major Nicholas Girod. Ofiarował dom Napoleonowi Bonapartemu jako miejsce schronienia i, podczas gdy cesarz nigdy go nie zabrał, utknął w nim pseudonim “Dom Napoleona”.

W 1914 r. Sycylijski imigrant, Joe Impastato, zakupił dom Napoleona z myślą, że zamieni go w włoski sklep spożywczy (oczywiście z koktajlami). Był to salony z niebieskim kołnierzem, które służyły kupcom i dokerów z sąsiedztwa.

“Wujek Joe” najwyraźniej lubił drinki o niskiej zawartości alkoholu, które były popularne w Europie, ale nie tak bardzo w Ameryce, a szczególnie był zachwycony Pucharem Pimmów. “Chciał wypić lekki i orzeźwiający napój”, wyjaśnia Chris Montero, szef kuchni i szef kuchni w Napoleon House, “więc przedstawił go w swoim małym barze.” Nie znamy dokładnego roku, ale do lat 30-tych został ustanowiony, po prostu rósł i rósł “.

Napoleon House jest obecnie numerem jeden wśród sprzedawców pucharów Pimm’s w Ameryce i blisko drugiego miejsca w oryginalnym londyńskim pubie, w którym urodził się drink. W Domu Napoleona jest kilka różnych wersji Pimm’s Cup, ale najbardziej popularny jest ten, który jest najbliższy oryginałowi. Prawidłowy kubek Pimm’s wzywa do Pimm’s, soku z cytryny i imbirowego ale, przyozdobionego ogórkiem; Wersja Joe zastępuje 7UP na imbirowe piwo.

(Źródło zdjęcia: Tara Donne)

Co zamówić w swoim kubku Pimm’s

Drugą rzeczą, z której znany jest dom Napoleona, jest muffaletta. “Nie wiemy, kiedy nadszedł muffaletta”, mówi Montero, “ale wiemy, że wujek Joe kochał tę kanapkę”. I, chcielibyśmy się spierać, wersja Napoleon House – serwowana na gorąco z pastrami zamiast mortadeli – jest nawet lepsza od oryginału z Central Grocery.

Pimp’s Cup

Służy 1

lód

1 1/4 uncji Pimm’s # 1


3 uncje lemoniady

7UP lub soda cytrynowo-wapniowa, najlepiej zimna
Plasterek ogórka

Napełnij dużą szklanką 12 uncji za pomocą lodu. Dodaj Pimm’s i lemoniadę. Uzupełnij 7UP i udekoruj ogórkiem.