(Image credit: Brie Passano)

Okłady z kurczaka z Caesar miały czas, by zabłysnąć, ale teraz wyruszamy do przodu z zasłużoną (i bardzo potrzebną) aktualizacją. Zainspirowany klasyczną porą obiadową, ta pełna łososia wersja ma wszystko, czego można się spodziewać, z niespodzianką.

Ostra romaine jest zamieniona na liściastą kapustę, podczas gdy bogaty i łuszczący się łosoś konserwowy zajmuje miejsce kurczaka. Aby ten posiłek bez gotowania był kompletny, wszystko jest podrzucane kremowym sosem Caesar i rozdrobnionym parmezanem przed złożeniem w ulubioną tortillę.

(Image credit: Brie Passano)

Serduszka jarmarku sprawia, że ​​ten lunch jest cudownym wydarzeniem. Śmiało i przygotuj nadzienie do dwóch dni z góry bez martwienia się o zwiędłe zielenie. Jeśli cokolwiek, dodatkowy czas zmiękczy kapustę i pozwoli jej wchłonąć słone, pikantne aromaty w sosie Cezara. Pamiętaj jednak – nikt nie lubi mokrych tortilli, więc najlepiej jest złożyć okłady tuż przed podaniem lub nawet kilka godzin wcześniej.


Łosoś i kapusta Caesar Okłady

Służy 4

 • 5 kubki

  shredded jarmuż (od około 1 małej paczki)

 • 1/2 Puchar

  rozdrobniony parmezan

 • 1/2 Puchar

  kremowy sos sałatkowy Caesar

 • 2

  (6 uncji) puszki dzikiego łososia, odsączone

 • 4

  duże tortille z mąki

Rozłóż sos, parmezan i sos cezara w dużej misce i podrzuć, aż listewki będą równomiernie pokryte opatrunkiem. Dodaj łososia, użyj widelca, aby przełamać go na płatki i podrzuć do łączenia.

Umieść 1 tortillę na czystej powierzchni roboczej. Rozłóż jedną czwartą nadzienia poziomo, nieco poniżej środka tortilli. Zwinąć owijkę szczelnie, składając boki nad nadzieniem, a następnie zwijając od dołu do góry. (Zobacz Jak owinąć Burrito.) Powtórz z pozostałymi 3 tortillami. Natychmiast podawaj.

Uwagi do przepisów

Wykonaj z wyprzedzeniem: Wypełnienie może być wykonane do 2 dni wcześniej i przechowywane w zadaszonym pojemniku w lodówce.

Przechowywanie: Przechowuj wszelkie resztki wypełnionego pojemnika w lodówce do 3 dni.

Kredyty stylisty

 • Stylizacja żywności według Barrett Washburne