(Źródło zdjęcia: Ariel Knutson)

Krakersy Graham, czekolada i marshmallows to wypróbowane i prawdziwe połączenie, które sprawia, że ​​s’mores to klasyka w lecie. W tym sezonie używaj Nutelli zamiast czekolady i żeliwnego patelni zamiast ogniska i rozwidlonego patyka. Zostaniesz nagrodzony dekadencką kąpielą, czyli nową świętą trójcą słodyczy – pełnym czci doświadczeniem dla twoich kubków smakowych.

(Źródło zdjęcia: Ariel Knutson)

Trzy składniki sprawiają, że jest to najprostszy przepis wszechczasów – idealny na szybkie wakacje. Nie spalisz marshmallows przez przypadek, a następnie upuść je w węglach. Idealna proporcja słodkiego do chrupiącego do lepkiego już jest wypieczona. Musisz tylko zgarnąć trochę prażonego brązowego smaku na twoim krakanie grahamowym i modlić się, żeby twoje usta mogły sobie z tym poradzić.

(Źródło zdjęcia: Ariel Knutson)

Źródła

Talerze i serwetki od Canvas Home

  • Shell Bisque Salad Plate in Blue
  • Serwetka Fringed Edge z metalowymi pasami w kolorze różowym
  • Serwetka Fringed Edge z metalowymi paskami w kolorze jasnoszarym

Nutella Skillet S’mores

Sprawia, że ​​od 8 do 10 porcji

  • 1 Puchar

    Nutella

  • 18

    duże pianki

  • Krakersy Grahama do serwowania

Rozłóż Nutellę na 9-calowej patelni do pieczenia w piekarniku na równej warstwie. Przykryj Nutellę pojedynczą warstwą marshmallows.

Włącz brojlery w piekarniku na wysokość i umieść patelnię pod broilerem na 1 minutę lub do momentu, aż marshmallows będzie złocisto-brązowy. Oglądaj to przez cały czas.

Podawać natychmiast na patelni z krakersami grahamowymi do zanurzania.