Czy lubisz batoniki Rice Krispies i płatki Lucky Charms? To ten przepis jest dla ciebie. To doskonały świąteczny sposób na świętowanie dnia Świętego Patryka bez wybijania zieleni. Dodatkowo wymaga tylko trzech składników (i dwóch opcjonalnych, ale wysoce zalecanych). Te batony mają podwójną dawkę marshmallows, dzięki Lucky Charms, i są niesamowicie smacznym ulepszeniem do klasycznego marshmallow i batonika zbożowego.

(Image credit: Lauren Volo)

Możesz ugotować Lucky Charms ptasie mleczko poprzez zamianę płatków zbożowych, o które prosisz w swoim ulubionym przepisie z Rice Krispie, ale skorzystaj z mojej rady i spędź kilka minut, wyciągając kubek marshmallow Lucky Charms, by napełniać bary.

Lub, jeśli nie masz tego rodzaju czasu, po prostu zamów luzowe pianki marshmallow z Amazon! (Czyż Internet nie jest cudowny?)

Kup je: Uroki Oryginalnych Płatków Marshmallows, 11,99 USD za 2 funty

Większość batoników zbożowych to po prostu masło, pianki i płatki zbożowe, ale możesz wziąć te smakołyki na wyższy poziom, dodając do nich również dawkę wanilii i soli.

Kolejna uczta Lucky Charms do wypróbowania: Lucky Charms Ice Cream Sandwiches

Last-Minute Przysmaki na Dzień Paddy

Jako rodzic dwójki małych dzieci zawsze szukam prostych, pełnych radości sposobów świętowania drobnych wakacji bez większego wysiłku. W tym roku postanowiłam znaleźć szybkie i łatwe przepisy, które można przygotowywać ze zwykłymi składnikami sklepu spożywczego na świąteczne przysmaki, idealne na przyjęcie w klasie lub po prostu na spotkanie z przyjaciółmi..


Lucky Charms Marshmallow Bites

Tworzy 16 (2-calowe) kwadraty

 • Spray do gotowania

 • 6 kubki

  płatki śniadaniowe, takie jak Lucky Charms

 • 6 łyżka stołowa

  (3/4 szklanki) niesolonego masła, pokrojonego na 6 kawałków

 • 1

  (10 uncji) opakowanie mini marshmallows (około 4 filiżanek), podzielone

 • 1/2 łyżeczka

  ekstrakt waniliowy (opcjonalnie)

 • 1/4 łyżeczka

  koszerna sól (opcjonalnie)

Pokryj naczynie do pieczenia o wymiarach 8×8 cali sprayem do gotowania.

Wybierz około 1 filiżanki płatków marshmallow z płatków zbożowych i odłóż na bok, aby dolać batoników.

Roztop masło w dużym rondlu na małym ogniu. Pracując szybko, dodaj połowę marshmallows i mieszaj, aż do całkowitego stopienia. Dodaj pozostałe pianki i mieszaj, aż się stopią. W razie potrzeby wymieszaj wanilię i sól. Dodaj płatki i delikatnie je składaj, aż całkowicie pokryją się stopioną mieszaniną marshmallow.

Przenieś na patelnię. Za pomocą gumowej szpachelki lekko i delikatnie wciśnij w równą warstwę. Posypać zarezerwowanym płatkiem śniadaniowym. Pozwól, aby smakołyki utrzymywały się w temperaturze pokojowej do ustawienia, około 1 godziny. Pokroić na 2-calowe kwadraty i podawać.

Uwagi do przepisów

Przechowywanie: Resztki mogą być przechowywane w hermetycznym pojemniku w temperaturze pokojowej do 5 dni. Pergamin warstwowy lub woskowany papier między warstwami, aby zapobiec sklejaniu.