P: Jak mogę jeść zdrowe, niedrogie obiady i kolacje w podróży? Jestem samotnym młodym profesjonalistą i niedawno odkryłem, że nie mogę jeść tak jak w college’u. Mój dylemat polega na tym, że jeśli nie miałem wystarczająco dużo czasu na zaplanowanie, skończyłem jeść fast food i / lub wydawać więcej pieniędzy, które powinienem na jedzenie. Mam dość tych samych starych gotowych zapiekanek, które dobrze się nagrzewają.

Pracuję dwie prace – w pełnym wymiarze godzin 8-5 wraz z pracą w niepełnym wymiarze godzin barmańskich w naszym regionalnym teatrze w mieście. Nasze sztuki trwają od trzech do czterech tygodni, z czego pracuję trzy wieczory w tygodniu (we wtorki, środy i czwartki).

Czy są jakieś sugestie, które wszyscy możecie mi podać na obiady i kolacje (w tym samym dniu!), Które są interesujące, łatwe do zrobienia, a nie nudne? Mam dostęp do kuchenki mikrofalowej w obu tych miejscach pracy, chociaż istnieje możliwość korzystania z kuchenki podczas pracy w niepełnym wymiarze godzin. Nie chcę całkowicie zrujnować budżetu i wykonywać ćwiczeń w te noce!

Wysłane przez Carrie

Redaktor: Oto kilka inspiracji:

  • Przygotuj się na lunch: 9 świeżych i satysfakcjonujących sałatek z ziaren
  • 5 wspaniałych posiłków do robienia naprzód i zamrażania
  • Pomysły na zdrowe, zmyślne obiady do zjedzenia On the Go?

Czytelnicy, pomóżmy Carrie sporządzić listę świetnych przepisów! Jakie są twoje ulubione przepisy na przyszłość, niedrogie i zdrowe przepisy?

Następne pytanie?

(Zdjęcie: Grown-Up Tuna Noodle Casserole / Megan Gordon)